Malta AI & Blockchain samits 2019

Malta AI & Blockchain samits 2019

Malta AI & Blockchain samits

Šī gada maijā ir paredzēts iespaidīgs pasākums –  Malta AI & Blockchain samits 2019

Pirmais Maltas AI & Blockchain samits, kurš norisinājās 2018. gada novembrī bija ļoti veiksmīgs, to apmeklēja aptuveni  8500 cilvēku. Šogad organizatori piedāvās vēl iespaidīgāku pasākumu.

Malta AI & Blockchain samita organizatori ir pieteikuši jaunu pasākumu šī gada maijā.  Jaunais pasākums tiks organizēts atsaucoties uz iepriekšējo veiksmīgi organizēto samitu 2018. gada novembrī, kurā piedalījās Skots Storneta, Džons Makafi, Hovards un Teilors Vinklvosi, un humanoīdais robots Sofija.

Skots Sorneta, blokķēdes tehnoloģijas pamatlicējs, 2018. gada konferencē norādīja, ka vēlās runāt par jau iepriekš paveikto darbu, kas bija saistīts ar blokķēdes tehnoloģijas izveidi pirms bitkoinu ieviešanas laika.

Nākošais pasākums norisināsies 2019. gada 22.-24. maijā, kas būs paredzētais sociālās ietekmes tēmai un Satoši vīzijas integrēšanai blokķēdes tehnoloģijā, lai veicinātu sociālo ietekmi sabiedrībā, nodrošinot decentralizētu ekosistēmu transakciju veikšanai.  Pasākums tiks atklāts ar Sociālās Ietekmes apbalvošanas ceremoniju.

Iepriekš veiksmīgi organizētais pasākums 2018. gada novembrī ir iedvesmojis organizatorus rīkot vēl lielāka apjoma pasākumu. Šī gada maijā rīkotais samits notiks Maltas Hilton viesnīcā. Pasākumā ir arī paredzēta izstāžu zona. Eman Pulis, kurš ir samita idejas iedibinātājs, savā uzrunā ir norādījis:

“Es vēlētos pateikties ikvienam, kurš apmeklēja pasākumu Maltā pagājušā gada maijā, kā arī par labajām atsauksmēm, kuras saņēmām. Pasākuma pārstāvji un mana komanda raudzījās uz mani kā daļu no ģimenes. Es vēlos palīdzēt attīstīt blokķēdes tehnoloģiju un veltīt arī savu laiku turpmākiem šāda veida pasākumiem, kas ir veltīti blokķēdes tehnoloģijai, kas mani ļoti interesē! Šajā gadā mēs plānojam palielināt pasākuma runātāju skaitu un arī ceram uz vēl lielāku atsaucību no interesentiem.”

Pasākuma runātāju saraksts maija samitam vēl tiek gatavots, taču ir jau zināmi daži nozīmīgākie pārstāvji – Rodžers Vers, Tims Dreipers, Bens Gercels un arī robots Sofija. Pasākumā uzstāsies arī Maltas premjerministrs Džezefs Maskats un finanšu pakalpojumu, digitālās ekonomikas un inovāciju ministrs Silvio Šembri. Ņemot vērā pirmā samita lielos panākumus Maltā, ir paredzams, ka arī otrais šāda veida pasākums būs ļoti veiksmīgs. Pasākuma ietvaros pavasarīgajā laikā viesiem ir paredzētas greznas VIP vakariņas un dzērieni. Samitā būs ari ICO sesijas un divas konferences.

2018. gada novembra pasākums iedvesmoja Maltai piešķirt Blokķēdes tehnoloģijas Salas nosakumu, jo tajā laikā tika pieņemti trīs nozīmīgi blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas regulējoši likumprojekti. Savukārt 2019. gadā Maltas valdība ieviesīs ceturto regulējošo likumprojektu, piešķirot D.A.O. likumīgu statusu.  Turklāt izveidotā darba grupa strādā visu diennakti, lai palīdzētu atbalstīt uzņēmumus, kas darbojas mākslīgās inteliģences jomā.

Šī iemesla dēļ Maltas AI & Blockchain samita organizatori ir paplašinājuši pasākuma apjomu un uzaicinājuši arī pārstāvjus no Big Data, IoT un Quantum Technology, lai rīkotu vērienīgas diskusijas par pasaules tehnoloģiju mainīgo potenciālu. Maltas Blockchain samits ir nozīmīgs notikums, kuru nedrīkst palaist garām.

Info www.maltablockchainsummit.com

Foto no Malta AI & Blockchain 2018
Video no Malta AI & Blockchain 2018

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top