Malta AI & Blockchain samits 2019

Malta AI & Blockchain samits jau šomēnes

Malta AI & Blockchain samits jau šomēnes
Malta AI & Blockchain samits (AIBC) norisināsies no 23. līdz 24. maijam. Ir paredzēts, ka pasākumā, kas notiks Maltā, Sentdžuliānā, piedalīsies ap 5000 delegātiem, 700 investori, 300 izstādes dalībnieki un 100 jaunie uzņēmumi.

Pasākuma ietvaros kompānija AIBC ir paredzējusi arī ekskluzīvu C līmeņa vakariņu rīkošanu ar ikonisku nosaukumu Knights of Blockchain. Knights of Blockchain vakariņas ir paredzētas 200 C līmeņa industrijas pārstāvjiem ar ielūgumiem. Kompānija AIBC rīkoja arī pasākumu martā Manilā, 2. aprīlī Telavivā un 10. aprīlī Stokholmā. Tāpat kompānija ir paplašinājusies un atvērusi jaunus birojus Manilā un Dubaijā.

“Šogad mēs pievērsīsimies ne tikai blokķēdes tehnoloģijai, bet arī AI, kvantu tehnoloģijai, Lielo datu tehnoloģijai un Lietu internetam. Kontaktu veidošana starp nozares pārstāvjiem jau sen ir bijusi nozīmīga. Es uzskatu, ka bizness netiek veidots starp uzņēmumiem, bet ar cilvēkiem. Maltas samitā piedalīsies liels skaits AI un blokķēdes nozares līderi, lai veidotu nozīmīgus biznesa kontaktus,” apgalvo Maltas samita veidotājs Emans Pulis.

Pasākumā piedalīsies labi zināmi runātāji kā Tims Dreipers, Rodžers Vers, Broks Pīrss, tāpat arī Octane AI līdzdibinātājs un pasaules slavenais Captivology autors Bens Pars, Samsung NEXT direktors Patriks Čangs, labi pazīstamais bitkoinu/blokķēdes pētnieks ar vairāk nekā 80 000 YouTube abonentiem Tons Vejs, NextWorld Capital viceprezidents Sunils Čaija, Redpoint Ventures viceprezidents Viveks Ramasvami; ACME Capital vadītājs Alekss Fajete, Binance Izaugsmes nodaļas vadītājs Teds Lins, IBC grupas priekšsēdētājs Kurams ŠrofS, Reičels Volfsons no Forbes; Blockchain Technology līdzdibinātāja un vadītāja Aleksandra Mikitjuka, Universa dibinātājs Aleksandrs Borodičs; Ēriks Van Der Kleijs, Digital Revolution centra vadītājs un daudzi citi.

Blockchain & AI samitā ir paredzēta plaša pasākumu programma, kuru ir sagatavojusi kompānija AIBC, ieskaitot sešas konferences un vairākus darbseminārus. Samitā ir paredzēts apspriest AI & blokķēdes regulas; tāpat ir paredzēta jauno uzņēmumu AI īso sesiju sacensības; AI & BC, AI, IOT & Lielo datu, ICO/STO īso sesiju sacensības, arī plānota konference, kas ir veltīta investīcijām blokķēdes tehnoloģijā un digitālai valūtai.

Lai atbalstītu jaunos uzņēmumus, kas darbojas AI, blokķēdes, kvantu tehnoloģijas, Lielo datu tehnoloģijas un Lietu interneta joma, kompānija AIBC nodrošinās vismaz 100 jaunajām kompānijām bezmaksas prezentācijas stendus, līdz ar ko tām būs iespēja kontaktēties ar daudziem investoriem. Kopumā plānots, ka pasākumā piedalīsies līdz pat 700 investoriem.

Šī pavasara samitā ir paredzētas bagātīgas VIP vakariņas, pasākums ar biznesa kontaktu veidošanu siltajā Vidusjūras zemē, tāpat ir paredzēta jauno uzņēmumu īso sesiju un STO sacensības, 12 darbsemināri un 6 konferences, kā arī samita noslēgumā 25. maijā ir paredzēta steiku ballīte. Lai gan galvenās konferences notiek no 23. -24. maijam, pasākuma apmeklētājiem ir ieteicams rezervēt savā kalendārā trīs dienas šim pasākumam no 22. līdz 25. maijam. Maltas Al un Blockchain pasākumu šīs nozares pārstāvjiem nevajadzētu palaist garām.
Info www.maltablockchainsummit.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top