Malta AI & Blockchain samits 2019

Malta AI & Blockchain samits organizē ekskluzīvas vakariņas Stokholmā

Malta AI & Blockchain samits organizē ekskluzīvas vakariņas Stokholmā

2018. gadā Maltas un Blockchain samits kļuva labi pazīstams ar uzaicinājumu uz ekskluzīvām vakariņām ar nosaukumu Knights of Blockchain  (Blokķēdes Bruņinieki), lai veicinātu C līmeņa kontaktu veidošanu. AIBC pašlaik izziņo 13. sērijas Knights of Blockchain vakariņas, kas notiks 10. aprīlī Stokholmā, un kurā piedalīsies runātāji un delegāti no Stokholmas Blokķēdes Foruma.

2019. gada Maltas AI un Blockchain samits notiks pēc veiksmīgi organizētā samita Maltā 2018. gada novembrī, kurā piedalījās Skots Storneta, Džona Makafī, dvīņu brāļi Vinklevosi un robots Sofija.

Stokholmas Blokķēdes Foruma partnerības ietvaros, kas notiks 11. aprīlī, ir izsludinātas 13. sērijas Knights of Blockchain vakariņas, kuras notiks 10. aprīlī Stokholmā.  Zviedrija ir valsts, kurā daudzas lielas korporācijas, kā arī publiskais sektors ir izrādījuši lielu interesi par blokķēdes tehnoloģijas ieviešanu. Stokholmā rīkoto vakariņu mērķis ir veicināt kontaktu veidošanu starp blokķēdes tehnoloģijas pārstāvjiem un AIBC pārstāvjiem.

Stokholmā rīkotajās Knights of Blockchain vakariņās piedalīsies  C līmeņa pārstāvji no kompānijām Blockchain, Al, Big Data, IoT, Quantum Technology un iGaming. Viesu skaits ir ierobežots līdz 150 pārstāvjiem, kuriem tiks nodrošināti ielūgumi-biļetes, kas nebūs paredzētas pārdošanai publiskā telpā.

Šī ir lieliska iespēja veidot jaunus kontaktus sirsnīgā vidē, kur delegāti varēs atpūsties un veidot sinerģiju pirms foruma, kurš notiks nākošajā dienā Stokholmā. Ir paredzēts, ka tajā piedalīsies tādi runātāji, kā Ivans Liljekvists, pasaules slavenais jūtūberis ar pseidonīmu Ivan on Tech; bijušais Igaunijas premjerministrs Tāvi Reivass un 6. ietekmīgākā sieviete blokķēdes tehnoloģijas pasaulē Šerija Amī.

Sev interesējošus jautājumus attiecībā uz vakariņu organizēšanu varat nosūtīt uz e-pasta adresi: sophie@maltablockchainsummit.com

Info www.maltablockchainsummit.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top