Malta AI & Blockchain samits 2019

Kompānija AIBC samita apmeklētājiem pēc konferences ir paredzējusi atpūtas pasākumu (pool party)

atpūtas pasākums Malta AI & Blockchain samita ietvaros

Pēc divām nedēļām – no 22. un 25. maijam, sāksies Maltas AI & Blockchain samits. Paredzams, ka pasākumā, kas norisināsies Sentdžuliānas Hilton viesnīcā, piedalīsies 5000 delegāti, 700 investori, 300 izstādes dalībnieki un 100 jaunie uzņēmumi.

“Šogad mēs apspriedīsim ne tikai blokķēdes tehnoloģiju, bet arī A.I., kvantu tehnoloģiju, Lielo datu tehnoloģiju un Lietu Internetu. Jau zināmu laiku ir ierasts, ka nozares pārstāvju tikšanās pasākumos ietilpst arī atpūtas brīdis ar vakariņām. Esmu pārliecināts, ka darījumi netiek veikti starp uzņēmumiem, bet gan starp cilvēkiem.

Ņemot vērā to, ka jau tuvojas Malta A.I. & Blockchain samits, mēs esam uzaicinājuši lielu skaitu A.I. un blokķēdes tehnoloģijas nozares līderus, kas daudziem pasākuma dalībniekiem būs noderīgi biznesa kontaktu veidošanai,“ norādīja Emans Pulis, Malta AI & Blockchain samita dibinātājs.

Kompānija AIBC samita delegātiem pēc konferences ir paredzējusi atpūtas pasākumu (pool party) , kurš notiks 25. maijā. Tas būs viens no ekskluzīvākajiem vasaras atpūtas pasākumiem, kurā  viesi varēs baudīt izcilus ēdienus un dzērienus. Šādā patīkamā pasākuma gaisotnē būs lieliska iespēja veidot jaunus sadarbības kontaktus ar nozares līderiem. Šāds atpūtas pasākums notiks jau otro reizi pēc pirmā veiksmīgi organizētā pasākuma, kas norisinājās 2018. gadā un kurā piedalījās investors Olafs K.Vī kā goda viesis. Šo pasākumu sponsorē United Remote un Intergiro, un tas notiks InterContinental atpūtas zonā. Biļetes uz pasākumu var iegādāties samita mājaslapā.

Maltas A.I. & Blockchain pavasara samitā piedalīsies tādi nozares pārstāvji kā Tims Dreipers, Rodžers Vers un Broks Pīrs, kā arī Octane A.I. līdzdibinātājs un pasaules slavenais Captivology autors Bens Pars, Samsung NEXT direktors Patriks Čangs, slavenais bitkoinu / blokķēdes tehnoloģijas pētnieks ar vairāk nekā 80 000 YouTube abonentiem Tons Veijs, Next World Capita viceprezidents Sunils Čaija; Redpoint Ventures viceprezidents Viveks Ramasvami, ACME Capital vadītājs Alekss Fajete, galvenais Binance izaugsmes vadītājs Teds Lins; IBC Group priekšsēdētājs H.E. Karams Šrofs, Blockchain Group līdzdibinātāja un vadītāja Aleksandra Mikitjuka, Universa dibinātājs Aleksandrs Borodičs, Digital Revolution centra vadītājs Ēriks Van Der Kleijs un daudzi citi.

Pasākumā ir izstrādāta visaptveroša darba kārtība, ir plānotas sešas konferences un vairāki semināri. Ir paredzētas sekojošas konferences tēmas: “A.I. & blokķēdes tehnoloģijas regulējumi”, A.I. “Jauno uzņēmumu īso sesiju sacensības”, “AI & BC”, “A.I.”, “IOT & Lielo datu”, “ICO/STO sesiju sacensības”, kā arī konference, kas ir veltīta “Blokķēdes tehnoloģijas investīcijām un digitālajai naudai”.

Lai atbalstītu jaunos AI, blokķēdes, kvantu tehnoloģijas, Lielo Datu un IoT sfēras uzņēmumus, kompānija AIBC ir piedāvājusi 100 jaunajiem uzņēmumiem bezmaksas izstāžu stendu vietas, kas nodrošinās lielisku kontaktu veidošanas iespēju ar vairāk nekā 700 investoriem.

Samita delegāti varēs baudīt bagātīgas VIP vakariņas, kā arī dzērienus siltajā Vidusjūras pavasara laikā, tāpat būs paredzētas jauno uzņēmumu īso sesiju sacensības, 12 semināri un 6 konferences. Lai gan galvenās konferences notiks no 23. –24. maijam, delegātiem ir ieteicams paredzēt brīvu laika periodu no 22. –25. maijam, lai būtu iespēja apmeklēt papildu pasākumus, kurus samita ietvaros organizē kompānija AIBC. Malta AI un Blockchain samits ir nozīmīgs pasākums, kuru nevajadzētu palaist garām.

Info: www.maltablockchainsummit.com

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top