Pasākumi

Uz Maltas AI un Blockchain samitu tiek aicināti jaunie uzņēmēji

Uz Maltas AI un Blockchain samitu tiek aicināti jaunie uzņēmēji

Labākajiem jaunajiem uzņēmumiem mākslīgā intelekta nozarē būs iespēja sacensties par prestižu balvu

Mākslīgā intelekta nozares jaunuzņēmumi jeb startapi – šogad, novembrī, sacentīsies par iespēju veicināt uzņēmējdarbību Maltas AI & Blockchain augstākā līmeņa samitā. Visā pasaulē zināmais trešais pēc kārtas Malta AIBC  norisināsies no 2019. gada 7. līdz 8. novembrim Maltā, Sentdžuliānas Starpkontinentālajā Konferenču Centrā. Desmit jaunajiem uzņēmumiem būs iespēja piedalīties ‘Mākslīgā intelekta nozares sesijā, kurā būs iespēja gan tiešraidē, gan arī klātienē prezentēt savu jaunizveidoto uzņēmumu prominentāko mākslīgā intelekta ekspertu un investoru žūrijai.

Šis pasākums norisināsies uz galvenās skatuves vienā no pasākuma dienām,  šo sesiju pasākuma apmeklētāji jau ir iecienījuši. Uzvarētājs balvā saņems viena gada tiesības uz privātu darba biroju, atbalstu sabiedrisko attiecību un digitālā mārketinga jomā. Maltas samits turpina atbalstīt un iedvesmot jaunos uzņēmējus, kuri ir ienākuši mākslīgā intelekta jomā. Protams, ikviens startaps, kurš piedalīsies šajā pasākumā savā ziņā būs uzvarētājs, jo ikvienam no tiem būs iespēja tikties ar veiksmīgiem šīs nozares pārstāvjiem, kuri vērtēs konkursu un sniegs nozīmīgas atsauksmes un atbalstu.

Ņemot vērā to, ka pasākumā piedalīsies liels skaits investoru, daudziem jaunajiem uzņēmumiem būs iespēja veidot spožu uzņēmuma nākotni sadarbībā ar tiem. Tāpat 100 jaunizveidotajiem uzņēmumiem mākslīgā intelekta, blokķēdes, Lietu interneta un Lielo datu jomā  būs iespēja demonstrēt savus projektus un pakalpojumus stendos gan klātienē, gan arī tiešraidē vietnē AIBCsummit.com.

Maltas AI & Blockchain samita dibinātājs un izpilddirektors Emans Pulis norādīja: “Šajā mūsu trešajā un lielākajā pasākumā būs iespēja redzēt daudzas kvalitatīvas jauno uzņēmumu prezentācijas. Šis pasākums sekmēs globālu zīmolu izaugsmi mākslīgā intelekta jomā. Esmu ļoti lepns par to, ka šis pasākums ir kļuvis nozīmīgs, apvienojot pārsteidzoši daudz jauno talantu, un es ceru, ka man būs iespēja viņus visus sastapt.

Rezervēt biļeti uz Maltas samitu.

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties pa epastu sofya@maltablockchainsummit.com.

Uz Maltas AI un Blockchain samitu tiek aicināti startapi

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top