Pasākumi

Maltas AIBC AI un blokķēdes tehnoloģijai veltīto pasākumu apmeklēja 6500 cilvēku

Maltas AIBC samitu apmeklē 6500 cilvēku AI & blokķēdes tehnoloģijai veltīts pasākums

Pēc trīs dienu ilgām konferencēm un semināriem Maltas AI & blokķēdes tehnoloģijas samits noslēdzās sestdien. Ļoti lielais pasākuma dalībnieku skaits pierāda, ka samits bija veiksmīgi izdevies un guvis ievērojamus panākumus jaunākajā tehnoloģiju sektorā. Pasākuma noslēgumā nedēļas nogalē cilvēkus priecēja “Grammy” balvu ieguvušais hiphopa dziedātājs Akon ar savu uzstāšanos. Dziedātājs savā uzstāšanās reizē bija pulcējis lielu skaitu samita apmeklētāju.

Samitā piedalījās vairāk nekā 150 izstādes dalībnieku

Samitā piedalījās vairāk nekā 150 izstādes dalībnieku, kuri izstāžu zonā dienas garumā uzstājās ar prezentācijām, savukārt tikšanās ar vairāk nekā 700 investoriem nozares pārstāvjiem deva iespēju tuvāk iepazīties un pārrunāt sadarbības iespējas.

Pasākuma organizators Emans Pulis norādīja, ka  “samits bija izdevies, arī starptautiskā mērogā tas ieguva lielu atsaucību. Mums bija prieks tikties ar tik daudziem delegātiem no Āzijas valstīm, ieskaitot Taizemi, Koreju, Filipīnas, Japānu un Ķīnu.  Tas motivē mūs organizēt jaunu pasākumu 2020. gadā Manilā, nākošajā gadā mēs ceram izveidot jaunu partnerību starp austrumiem un rietumiem.”

 

Samitā piedalījās vairāk nekā 150 izstādes dalībnieku

Pasākumā piedalījās labi zināmi dažādu nozaru pārstāvji, ieskaitot Bobiju Lī, Kreigu Raitu, Mati Grīnspanu, Deividu Orbanu un dziedātāju Akon, kuri izteica pārliecību par to, ka Āfrikā ir jāienāk blokķēdes tehnoloģijai un Akoin tokeniem. Tāpat liela interese tika izrādīta par ABIC organizētajām darbnīcām pasākuma ietvaros, kurā uzstājās daudzi nozares pārstāvji ar prezentācijām par nozarei svarīgām tēmām.

Akon Malta 2019

Ir jāuzsver, ka lielu uzmanību piesaistīja arī pasākuma īsās sesijas, kurā 100 dalībniekiem bija lieliska iespēja iegūt balvu un tikties ar investoriem, lai pārrunātu iespēju veidot turpmāku sadarbību veiksmīgai sektora attīstībai.

Emans Pulis

Emans Pulis noslēgumā norādīja, ka  “šī ir bijusi ļoti lieliska nedēļa, jo bija iespēja tikties ar tik daudziem labi zināmiem pārstāvjiem no jauno tehnoloģiju sektora, kas sniedza iedvesmu kopīgai nākotnes sadarbībai. Pagājušajā gadā mēs visu pārrunājām tikai teorētiski, bet 2019. gadā mēs jau veicam nepieciešamos soļus plāna attīstībai un darbībai. Esmu pārliecināts, ka 2020. gads būs ļoti veiksmīgs un mums būs jauni iedvesmojoši stāsti par mūsu partneru tikšanos un sadarbību.”

AIBC komanda plāno paplašināties austrumu virzienā

AIBC komanda plāno paplašināties austrumu virzienā, nākošais samits ir paredzēts Filipīnās, Manilā 8. un 9. jūnijā, kas notiks paralēli SiGMA Group citiem paredzētajiem pasākumiem tiešsaistes spēļu un ārstniecisko kaņepju jomā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top