Visas ziņas

Mikrorajonu iedzīvotājiem trūkst vietas mantu uzglabāšanai

Mikrorajonu iedzīvotājiem trūkst vietas mantu uzglabāšanai

Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji izjūt praktisku vajadzību pēc noliktavām, kur varētu ērti uzglabāt mantas. Īpaši tagadējos mājsēdes apstākļos iedzīvotāji asi izjūt nepieciešamību atbrīvot sadzīves telpas, liecina uzņēmuma KEEPP veiktā aptauja.

Jaunuzņēmums KEEPP darbojas Latvijas tirgū (iepriekš ar zīmolu City-Box), piedāvājot īstermiņa un ilgtermiņa pašapkalpošanās mantu glabātuves privātpersonām un uzņēmumiem. Pēc divu gadu ilgās tirgus izpētes un darba, uzņēmums šogad plāno paplašināties dažādos Rīgas rajonos. Lai veiksmīgi finansētu uzņēmuma izaugsmi, KEEPP izsludina kopfinasējuma kampaņu attīstības pirmajam posmam Latvijā.

Aptaujas dati liecina, ka 51.88% mikrorajonu iedzīvotāji izjūt vajadzību pēc ērti pieejamas un modernas mantu glabātuves, galvenokārt vienkāršām sadzīves lietām, kā piemēram: velo, bērnu ratiņi, ragaviņas, slēpes. Darbs no mājām un dažādi ģimenes apstākļi ir īpaši saasinājuši vajadzību pēc sadzīves telpas.

Daudziem iedzīvotājiem šā brīža apstākļos nav izvēles, tāpēc nākas mantas uzglabāt turpat savās dzīves vietās (47.40%), bieži 50kv.m un mazākās telpās. Taču tiem, kam ir iespēja, mantas izvēlas glabāt savu dzīvojamo māju pagrabos un kāpņu telpās (19.73%), lauku mājās (14.52%), garāžā vai savā automašīnā (14.45%) un citur ((3.9%).

Mantu glabāšana koplietojamās telpās, kā pagrabos un kāpņu telpās ir iemesls neērtībām un bieži pat konfliktiem starp kaimiņiem. Tāpēc liela daļa aptaujāto jeb 44.72% iedzīvotāju atzīst, ka labprāt turpmāk lietotu ērtu mantu glabātuvi, kas ir pieejama dzīves vietas tuvumā. Šī ir viena no sasāpējušām problēmām, kas ir aktuāla tieši daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem un varētu tikt risināta ar esoša pakalpojuma pieejamību.

KEEPP uzņēmums redz lielu potenciālu veiksmīgi apkalpot gan Latvijas iedzīvotājus sākotnēji Rīgas dzīvojamos rajonos, gan pārējā Baltijas tirgū, kā arī izvērtēt iespējas un vēlāk attīstīties plašāk Eiropā. Pirmā attīstības posma realizācijai, uzņēmums piedāvā nebijušu iespēju interesentiem iegādāties KEEPP akcijas kopfinansējuma kampaņas ietvaros.

Iedzīvotājiem tiek piedāvāta reta iespēja reizē iegūt atlaidi mantu glabātuves īres maksai un kļūt par līdzīpašniekiem augošā uzņēmumā, nodrošinot stabilu ienākumu avotu dividenžu formā.

Vairāk informācijas par akciju piedāvājumu un atlaidi uz mantu glabātuvēm ir pieejama kompānijas mājaslapā.

KEEPP publiskais akciju piedāvājums tiek realizēts sadarbībā ar pūļa finansēšanas platformu Fintelum.

*Aptaujas dati tika apkopoti balstoties uz 933 Rīgas daudzdzīvokļu iedzīvotāju viedokli Mežciema, Skanstes, Brasas, un Klusā centra rajonos, laika posmā no 2021. gada 20. janvāra līdz 3. martam.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top