Tehnoloģijas

Martins Skorsēze un Leonardo Di Kaprio uzņem jaunu filmu priekš Apple TV+

Martins Skorsēze un Leonardo Di Kaprio veido jaunu filmu priekš Apple TV+

Slavenais režisors Martins Skorsēze un tikpat atzinīgi novērtētais aktieris Leonardo DiCaprio ir paziņojuši par dalību savā nākamajā projektā, ko atbalsta Apple Original Films.

Skorsēze un Di Kaprio ir paziņojuši par Deivida Granna topošās grāmatas The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny and Murder adaptāciju. Paredzams, ka grāmata tiks izdota 2023. gada aprīlī. Interesanti, ka Skorsēze un Di Kaprio jau strādā pie filmas The Flower Moon Killers, kuras pamatā ir tāda paša nosaukuma grāmata, ko sarakstījis Deivids Granns.

The Wager: A Tale of Shipwreck ir stāsts par kuģa avāriju un slepkavību, kas notiek 1740. gados. Karakuģis Wager ir avarējis uz neapdzīvotas salas, kapteinis un apkalpe cīnās, lai izdzīvotu. Skorsēze būs filmas režisors, Di Kaprio būs galvenajā lomā, un abi šo projektu veidos ar filmu producēšanas kompānijām Sikelia Productions un Appian Way Productions. Abas kompānijas ir noslēgušas kopīgu darījumu ar Apple.

Tā kā filma joprojām ir tapšanas stadijā, nav zināms, kad tā nonāks pie skatītājiem. Filmas The Flower Moon Killers filmēšana noslēdzās 2021. gadā, un filmu paredzēts izlaist 2023. gadā.

Mārtins Skorsēze un Leonardo Di Kaprio iepriekš strādāja pie filmām Gangs of New York, The Departed, The Aviator, Shutter Island un The Wolf of Wall Street.

Avots: Deadline

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top