Visas ziņas

Maskavas Blockchain konferences rezultāti

Maskavas Blockchain konferences rezultāti

20.novembrī Krievijas Federācijas centrā -Maskavā notika astotā Blockchain konference.Tās organizators ir starptautiskā kompānija “Smile-Expo”.

Plašā mēroga specializētā konference apvienoja 40 konferences runātājus no septiņām valstīm, tostarp Krievijas, Ukrainas, Šveices, Vācijas un Ķīnas. 500 pasākuma apmeklētāji uzklausīja speciālistu prezentācijas un apskatīja jaunās iekārtas konferences demo zonā.

Konferences ietvaros eksperti pievērsa uzmanību nozīmīgākajiem jautājumiem – kriptovalūtas regulējumam, digitālo aktīvu ietekmei uz kapitāla pārvaldību, un decentralizēto tehnoloģiju nākotnei. Bitkoina cenu likme un tā nākotnes izredzes bija viena no būtiskākajām diskusijas tēmām visā konferences laikā.

“Bitkoinam ir svarīga nozīme tirgū. Tiklīdz kā pieaug bitkoina cena, palielinās interese par to. Tāda pat situācija ir vērojama, ja bitkoinu cena samazinās,” norādīja kriptovalūtas ekonomists un Blockchain konferences moderators Maskavā Jevgēnijs Romanenko.

Konference: blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas tirgus nākotnes izredzes

Astotajā Blockchain konferencē Maskavā tikās Krievijas un citu valstu kriptovalūtas eksperti no vadošajām starptautiskajām kompānijām: PwC Legal (Šveice), Krievijas Kriptovalūtas un Blokķēdes Tehnoloģijas asociācija (RACIB), Maskavas advokātu birojs GRAD, Airalab, Vnesheconombank Digitālās transformācijas centrs, Valsts domes Finanšu tirgus komiteja, Sanktpēterburgas blokķēdes tehnoloģijas izstrādātāju kopiena, QIWI Blockchain Technologies, un MIOT Blockchain & Guilin Pharma.

Viens no konferences runātājiem bija Izetex PTE tehniskais direktors Aleksejs Studnevs, eksperts izteica savu viedokli par blokķēdes tehnoloģijas nākotni tuvāko desmitu gadu laikā.

“Runas par kriptovalūtas cenu likmi bieži vien ir uzpūsts informācijas burbulis, kam nav nekāda ietekme uz blokķēdes tehnoloğijas attīstību,” norādīja Aleksejs Studnevs. Viņš arī apgalvoja, ka drīzumā tehnoloģija varētu līdzināties vispasaules interneta tīmeklim un kļūt par neatņemamu sastāvdaļu ikviena viedtālrunī. Kā uzsvēra eksperts, tas varētu būt galvenais aspekts, kas ietekmētu kriptovalūtas tirgus apjoma pieaugumu, līdz ar ko kriptovalūta un blokķēdes tehnoloğija kļūtu ļoti populāras.

DarQube dibinātājs Rostislavs Haliplii pastāstīja par kriptovalūtas platformu funkcionalitāti un mākslīgās inteliģences lomu kriptovalūtas tirgū.

“Al tehnoloģiju ieviešanas galvenais mērķis DarQube platformā ir palīdzēt tirgotājiem veidot ienākumu ģenerējošas stratēģijas. Al var izmantot, lai labu stratēģiju pārvērstu lieliskā,” skaidroja konferences runātājs.

Konference sastāvēja no divām specializētām sekcijām– Finanšu un tehnoloğijas sekcijas (kriptovalūtas) un blokķēdes tehnoloģijas sekcijas (tokenizācija un ICO). Starp galvenajiem konferences runātājiem bija Gerberts Šopniks no Bitfury Group, PwC Legal vadītāja Guenther Dobrauz-Saldapenna no Šveices, Maikls Čobanians no UNA.io, RACIB viceprezidents Valērijs Petrovs un profesors Saimons Čoi no Ķīnas.

Blokķēdes konference

Paneļa diskusijas ar konferences galvenajiem runātājiem

Pasākumā arī norisinājās paneļdiskusija ar nosaukumu “Blokķēdes tehnoloģijas regulējums un digitālie finanšu līdzekļi”. Tajā piedalījās vispieredzējušākie Krievijas kriptovalūtas eksperti un juristi.

“Blokķēdes tehnoloğijas attīstībā ir nozīmīga dokumentācijas izstrāde, kas atbilst standartiem, tiem arī būtu jāatspoguļo jaunie tehnoloğijas aspekti un būtu arī jānodrošina jauna terminoloģija. Vēl viens būtisks solis ir panākt šīs terminoloģijas plašu pielietojumu,” norādīja Maskavas advokātu biroja GRAD pārstāve Marija Agranovskaja.

Eksperti apsprieda kriptovalūtas ietekmi uz kapitāla pārvaldību un šķēršļiem ceļā uz digitālo līdzekļu attīstību. Paneļa diskusija ietilpa konferences Finanšu un tehnoloğijas sekcijā, tikmēr Blokķēdes tehnoloģijas sekcijā speciālisti piedalījās paneļdiskusijā ar nosaukumu “Blokķēdes tehnoloģijas attīstība – eksperimentu periods”.

Blockchain konferenci Maskavā organizēja “Smile-Expo”

Demo zona: Mining 2.0 un jaunākās tehnoloģiskās iekārtas

Konferences apmeklētājiem bija iespēja apmeklēt tradicionālo konferences demo zonu un apskatīt jaunākos produktus, un uzzināt par pakalpojumiem, ko piedāvāja konferences dalībnieki– Cryptoferma, FAP LLC, DiPlex, GIXCUP.IO, DarQube, Hotmine, NRGMiner, AS1C, Mining-LAB, Bitferma, Quantum Hedge Fund , Pacific, WattsOn un GoWeb.

Hotmine iepazīstināja ar savu jauno siltumenerģijas ražošanas aprīkojumu, ko varēs izmantot kriptovalūtas ieguvei. Kā norādīja uzņēmuma pārstāvji, siltumenerğija, ko ražos šādas iekārtas, nākotnē kalpos par pamatu kriptovalūtas ieguvei.

51ASIC aprīkojuma ražotāju stendā bija iespēja aplūkot ASIC iekārtu,digitālos makus, kontroles paneļus, barošanas blokus, iekārtas galvenos modeļus un kabeļus.

Kriptovalūtas ieguves tirgus līderis WattsOn demonstrēja savu jauno iekārtu – ASIC BITMAIN ANTMINER S15. Uzņēmums arī paziņoja par jaunu resursu apvienošanu.

Konferences apmeklētājiem bija iespēja demo zonā uzdot konferences dalībniekiem jautājumus par viņu jaunajiem produktiem, partnerības nosacījumumiem un par viņu prognozēm saistībā ar bitkoinu cenu likmi.

“Mūsu kompānija strādāja bitkoinu pirmā un otrā forkošanas laikā. Mēs piedzīvojām laiku, kad bitkoina cena strauji pieauga no $175 līdz $1000, un tad no $2000 līdz $16 000. Ikviens uzdod vienu un to pašu jautājumu – kad bitkoins sasniegs jaunu augstāko cenas līmeni? Lūk, ir mans viedoklis: tas būs nākošā bitkoinu ieguves atlīdzību samazinājuma laikā, Bitcoin cena dramatiski pieaugs, ” komentēja Hotmine pārstāvis.

Organizatori

Blockchain konferenci Maskavā organizēja “Smile-Expo”.  Tā ir starptautiska kompānija ar 12 gadu darba pieredzi šajā jomā, kas ir organizējusi 250 + pasākumus, kuros piedalījušies 356 000+ apmeklētāji, 500 + konferences runātāji, un 500 + izstādes dalībnieki.

“Smile-Expo” organizē starptautiskas konferences, kas ir veltītas blokķēdes tehnoloģijai un kriptovalūtai.

Kopš 2014. gada kompānija visā pasaulē organizē Blockchain & Bitcoin konferenču sērijas.

Astotās Maskavas Blockchain konferences sponsori ir nozares vadošās kompānijas: DarQube (sudraba sponsors), TAAS Capital Fund (investīciju partneris), Hotmine (Mining 2.0 sponsors), Kaplink (investīciju partneris), MMGP.RU (galvenais mediju partneris), WattsOn (ekskluzīvais sponsors).

 

Lai iegūtu plašāku informāciju par konferenci un jaunumiem kriptovalūtas pasaulē, apmeklējiet oficiālo Maskavas Blockchain konferences mājas lapu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top