Tehnoloģijas

“Mastercard” vienkāršos kriptovalūtu konvertēšanu uz fiat valūtu

Mastercard atvieglo kriptovalūtu konvertāciju

Yayimages

Mastercard” maksājumu sistēma paplašinās karšu programmu kriptovalūtu uzņēmumiem, lai atvieglotu digitālo aktīvu pārvēršanu uz fiat valūtu. Tas tika norādīts uzņēmuma preses relīzē.

“Mastercard” sadarbībā ar Evolve Bank & Trust, Paxos un Circle pārbaudīs jaunu iespēju, kas ļaus vairākām bankām un kriptovalūtu uzņēmumiem piedāvāt kartes tiem, kuri vēlas “tērēt savus digitālos aktīvus tur, kur tiek pieņemta “Mastercard” karte”.

Iniciatīvas partneri ir arī Metropolitan Commercial Bank, Uphold, BitPay, Apto Payments, i2c Inc. un Galileo finanšu tehnoloģijas kompānijas.

Paziņojumā atzīmēts, ka kriptovalūtu nodrošinātāji tagad saskaras ar grūtībām konvertēt valūtas. Jaunajai iniciatīvai vajadzētu novērst šo problēmu.

Lai atvieglotu kriptovalūtu konvertēšanu uz fiat valūtu, tiek izmantotas Paxos un Circle platformas. Pilota programmas ietvaros Circle (USDC) koini šim nolūkam kalpos kā sava veida tilts. “Mastercard” pārstāve Keitija Priebe sacīja CoinDesk, ka USDC ir vienīgais līdz šim testēšanā iesaistītais koins.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top