Tehnoloģijas

Kompānija MasterCard fiksējusi kripto maksājumu popularitātes pieaugumu

Par maksājumiem ar kriptovalūtu

Foto: Pixabay

Kriptovalūtu maksājumu augošajai popularitātei uzmanību pievērsusi kompānija MasterCard. Tā veikusi aptauju un noskaidrojusi, ka līdz 40% tās klientu ir gatavi nākamo 12 mēnešu laikā sākt apmaksāt preces un pakalpojumus, izmantojot bitkoinu un citas virtuālās monētas.

Aptaujā piedalījās vairāk nekā 15 500 cilvēku, kas dzīvo 18 valstīs. Respondentu jaunā paaudze pozitīvāk izturas pret digitālajām valūtām. 67% mileniāļu ir gatavi tos izmantot kā maksājumu instrumentu.

77% aptaujāto jauno cilvēku paziņoja, ka viņi vēlas pēc iespējas vairāk uzzināt par digitālajām valūtām un to lietošanas iespējām. Starp 40% to, kas atbalsta bitkoina izmantošanu samaksai par precēm un pakalpojumiem, lauvas tiesa dzīvo Āzijas un Klusā okeāna reģionā, Ziemeļamerikā un Tuvajos Austrumos.

Kompānija MasterCard pievērsa arī uzmanību cilvēku ieinteresētībai par kripto regulējumu ātrāku ieviešanu. Pētījumā atzīmēts, ka arvien vairāk cilvēku vēlētos, lai valstis izstrādātu industrijai normatīvi tiesisko bāzi. Tas ļautu aizstāvēt digitālo aktīvu turētāju intereses.

Pēc MasterCard top menedžera Kreiga Vosburga teiktā – viņa kompānijai tuvākajā nākotnē ikvienam savam klientam jānodrošina iespēja izmantot bitkoinu vai citu monētu. Digitālajai ekonomikai ir jāstrādā visiem, – uzsver maksājumu giganta pārstāvis.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top