Visas ziņas

MasterCard un VISA ieviesīs vēl stingrākus nosacījumus kripto karšu apkalpošanā

 

Maksājumu kartes Mastercard un Visa pret kritovalutam

Maksājumu sistēmu  VISA un MasterCard kriptovalūtu karšu emitenti saskārsies ar stingrākām prasībām. Izmaiņas skars kompānijas, kas strādā tādās sfērās kā Forex, binārās opcijas, kriptovalūtas un ICO. Par to ziņo Finance Magnates, atsaucoties uz informētiem avotiem.

Aprīlī MasterCard klasificēja iepriekš minētās sfērās kā augsta riska. Tostarp kompānija noteikusi emitenbankas 540 dienu protesta celšanas periodu transakcijai.

Drīz vien analogas prasības noteica VISA. Kompānija maksājumu operatoriem nosūtīja vēstules, kur teikts, ka iepriekš minētās sfēras saistītas ar paaugstinātu risku.

Jaunās izmaiņas attiecas vispirms jau uz operatoriem, kuri strādā jurisdikcijās ar nenoteiktu normatīvi tiesisko platformu. Tādējādi ar grūtībām saskarsies pirmām kārtām ofšora un citas nepietiekami regulējamas kompānijas. Daži brokeri un biržas jau ir informējušas savus klientus par maksājumu apturēšanu no maksājumu kartēm.

Finance Magnates arī atzīmē, ka jaunās prasības MasterCard implementē jau pirmdien. Izmaiņas Visa kartēm stāsies spēkā decembrī. Maksājumu operatori jau aptur attiecības ar dažiem klientiem tikmēr, kamēr atradīs dzīvotspējīgu alternatīvu.

Atgādinām – pagājušā gada beigās problēmas ar debeta karšu MasterCard apkalpošanu skāra ES nerezidentus. Drīz vien analogi rīkojās kompānija Visa.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top