Biržas

Viss vienā? Džons Makafi aktivizējis jaunu kripto biržu McAfeeMagic

Džons Makafi aktivizējis jaunu kripto biržu McAfeeMagic

Slavenais kibernoziedzības eksperts un ekscentriskais kriptovalūtu piekritējs Džons Makafi aktivizējis savu kriptovalūtu biržu.

Kripto birža ar nosaukumu Magic (McAfeeMagic.com) ļaus lietotājiem “tirgot astoņās biržās un vairāk nekā 500 kriptovalūtas, izmantojot vienotu monitoringa paneli – automātiski un manuāli”.

Acīmredzot, jaunā birža neuzglabās jūsu līdzekļus, jo lietotāju monētas paliks astoņās citās biržu platformās. Veicot darījumus un transakcijas līdzekļi tiek pārskaitīti no citu biržu kontiem. Lai veiktu attiecīgus iestatījumus, lietotājiem jāpieslēdz savu kontu API interfeisi no citām biržām.

Makafi jaunā birža piedāvā divus “portālus” – parastajai tūlītējai tirdzniecībai, kā arī “ēnu” tirdzniecībai, ja kopiena treideri novērtēs kā “profesionāli”.

Biržā būs iespējams vienlaikus uzstādīt pirkšanas un pārdošanas orderus un “aizmirst par tiem”. Lietotājiem nebūs jurisdikciju ierobežojumu.

Saistībā ar drošību Magic saka, ka vietne ir izvietota uz “izciliem” Amazon Web Service serveriem, kas nodrošina aizsardzību pret DDoS uzbrukumiem un “mērogošanu pēc pieprasījuma”. Kā apgalvo izveidotāji – platforma tika testēta ilgi un rūpīgi.

Vēl nesen Makafi paziņoja, ka šoruden laidīs klajā kriptovalūtu ar nosaukumu McAfee Freedom Coin (ERC-20), kura – pēc viņa teiktā – “augs, bet nekotēsies biržās”. Tomēr pagaidām nav informācijas par to, kādā veidā būs saistīti nākamie tokeni un jaunā biržas platforma.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top