Visas ziņas

Mcdonald, Nestlé un Virgin Media pievienojušies blokķēdes reklāmas izmēģinājuma projektam

Mcdonald, Nestlé un Virgin Media pievienojušies blokķēdes reklāmas izmēģinājuma projektamMcDonald, Nestlé un Virgin Media ir pievienojušies jaunam blokķēdes izmēģinājuma projektam, lai izpētītu digitālās reklāmas caurspīdīgumu.

Projektu ir izstrādājusi Apvienotā tīmekļa standartu nozares komiteja (Jicwebs) – Apvienotās Karalistes digitālo reklāmu tirdzniecības standartu institūcija – jaunā iniciatīva ir vērsta uz blokķēdes potenciāla novērtēšanu digitālās reklāmas piegādes ķēdē, kā 16. jūlijā ziņo biznesa plašsaziņas līdzeklis Campaign.

Pimo reizi ziņas par projektu parādījās 2019. gada maijā, šobrīd Apvienotā tīmekļa standartu nozares komitejas blokķēdes pilota projektam ir pievienojušies pasaules industrijas giganti Zenith, OMD UK un Manning Gottlieb OMD, kuri, kā ziņojumā norādīts, līdz 2019. gada beigām izvērtēs blokķēdes iespējas digitālās reklāmas nozarē.

Plašsaziņas līdzekļu aģentūras pārbaudīs ne tikai blokķēdes potenciālu, lai palielinātu reklāmas piegādes ķēdes uzticību un caurspīdīgumu, bet arī, lai redzētu, vai tehnoloģija var palielināt darbības efektivitāti un ieguldījumu atdevi (ROI). Kats Hovkrofts, McDonald  vecākais plašsaziņas līdzekļu pārstāvis un budžeta vadītājs norādīja:

Šī tehnoloģija nodrošina mums iespēju izvērtēt digitālās piegādes ķēdes caurredzamību. Mēs arī vēlamies saprast iespējamo ietekmi uz mūsu ieguldījumu atdevi un darbības efektivitāti.”

Saskaņā ar ziņojumu izmēģinājuma projektu atbalsta Londonas tehnoloģiju uzņēmums Fiducia, kas palīdzēs integrēt blokķēdes risinājumu digitālās reklāmas nozarē, ja izmēģinājuma projekts parādīs veiksmīgus rezultātus.

Japāņu automobiļu ražotājs Toyota 2018. gada beigās uzsāka sadarbību ar blokķēdes reklāmas analīzes firmu Lucidity, lai novērstu krāpniecību, pērkot digitālās reklāmas.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top