Tehnoloģijas

Mēģinājums Nr. 3: Winamp atgriežas kā straumēšanas pakalpojums

Mēģinājums Nr. 3: Winamp atgriežas kā straumēšanas pakalpojums

Winamp pēdējo gadu laikā ir atgriezies divas reizes. Pirmo reizi tas notika 2018. gadā, kad solīja jaunu atskaņotāja lietotni Android un iOS operētājsistēmām un iespēju klausīties mūziku mākonī. Otrā reize bija 2021. gadā. Toreiz sāka pieņemt pieteikumus beta testēšanai, bet līdz šim nekas nav noticis, lai gan jau ir pieejama tiešsaistes atskaņotāja saskarne.

Kopš tā laika tiesības uz Winamp ir iegādājies cits uzņēmums – Llama Group. Tiesa, tās dibinātājs joprojām ir tas pats Aleksandrs Sabunjans.

Un tagad vēl viens solījums: straumēšanas pakalpojums! Un 85 % no visiem pārdošanas ieņēmumiem saņems mūziķi!

Atšķirība šoreiz ir tāda, ka ir paziņoti konkrēti datumi: mākslinieki varēs reģistrēties 15. martā, bet lietotāji – 15. aprīlī.

Paziņojumā presei ir daudz sociālistiskas retorikas: straumēšanas ieņēmumi ir zemi, un kopumā tā ir atstājusi daudzus māksliniekus novārtā. Tomēr tas var arī tā nebūt. Lietotājiem būs iespēja izvēlēties noteiktu abonementu, tostarp tiešu atbalstu māksliniekiem. Tie atšķirsies pēc cenas un piekļuves ekskluzīvam saturam. Acīmredzot runa ir tieši par abonementiem konkrētiem māksliniekiem.

Iespēja samaksāt 10 dolārus mēnesī, lai klausītos visu pieejamo mūziku, būtu vēl pieņemani, bet diez vai divi dolāri mēnesī katram māksliniekam. Tas neizklausās izdevīgi klausītājam.

Avots: Businesswire

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top