Dash

Mēģinot izdzīvot, Dash Core Group samazinās darbinieku skaitu

Mēģinot izdzīvot, Dash Core Group samazinās darbinieku skaitu

Uz privātumu orientētās kriptovalūtas Dash tīkla programmatūras izstrādātāji – Dash Core Group – bija spiesti pieņemt vairākus diezgan grūtus finansiālus lēmumus. Tādējādi 7. martā kompāniju pametīs 8% štata darbinieku – tostarp stratēģiskais direktors un biznesa attīstības direktors. Par to raksta The Block.

Atzīmēsim, ka palikušie Dash Core Group darbinieki ir brīvprātīgi atteikušies no darba algas un bonusiem, lai atbalstītu organizācijas pastāvēšanu.

Saskaņā ar izpilddirektora (CEO) Raiana Teiora teikto – samazināšana skars tikai atsevišķas kompānijas daļas, lai izvairītos no pilnīga sabrukuma.

Organizācijas vadība apstiprina, ka vairāk nekā pirms sešiem mēnešiem tika ieviests moratorijs jaunu cilvēku pieņemšanai darbā, bet izdevumu politika joprojām ir konservatīva.

Jāpiebilst, ka Dash ir Litecoin forks, kas parādījās 2014. gadā. Kompānija nerīkoja ICO, un vienīgais ienākumu avots ir 10% no maininga, kas sadalīts starp pašiem maineriem un masternodēm. Tādējādi “lāču” tirgus diezgan jūtami ietekmēja organizācijas stabilitāti.

Atgādinām – 2018. gada novembrī Venecuēlā tika aktivizēts serviss Dash Text, kas ļauj nosūtīt transakcijas caur mobilajiem telefoniem, izmantojiet teksta ziņojumus. Tad notikums pozitīvi ietekmēja aktīva kotējumus.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top