Visas ziņas

Mēneša laikā pasaulē uzstādīti 75 jauni kriptomāti

Mēneša laikā pasaulē uzstādīti 75 jauni kriptomātiZiemeļamerikā un Eiropā februāra mēnesī uzstādīti 75 jauni kriptovalūtu termināli. Tādējādi kriptomātu skaits pasaulē palielinājies līdz 2895 ierīcēm, kas atbalsta ne tikai bitkoinu, bet arī litecoin (LTC), – ziņo serviss CoinATMRadar.

Pēc ziemas pēdējā mēneša rezultātiem – ASV tika uzstādīti 59 jauni bitkoinu bankomāti, bet digitālo valūtu, tostarp LTC, paredzēto terminālu kopējais skaits palielinājies līdz 2472.

Jāatzīmē, ka Ziemeļamerikas valstis atrodas valstu reitinga priekšgalā pēc kopējā kriptomātu skaita pasaulē, kas pērnā gada beigās jau pārsniedza 4000 ierīču. Lielbritānijā februārī tika uzstādītas 7 jaunas ierīces, un to kopējais skaits sasniedza 210.

Februārī vairāki termināli tika uzstādīti Kanādā un Spānijā. Ierīces uzstādīja kompānijas – CoinFlip Bitcoin ATMs, BTC Management, Bitcoin Depot un BTC Crown.

Servisa CoinATMRadar speciālisti atzīmē, ka pēdējā laukā pieaug kriptomātu skaits, kas ļauj digitālo aktīvu turētājiem veikt operācijas ar litecoin (LTC), kurai 2019. gada pirmajos mēnešos pirmoreiz cena palielinājās gandrīz divas reizes.

Taču lielākā daļa ierīču tomēr atbalsta operācijas tikai ar bitkoinu. No tām pagaidām tikai 2895 termināli šobrīd ļauj veikt transakcijas ar litecoin. Operācijas ar altkoiniem ļauj veikt 3095 kriptovalūtu termināli visā pasaulē.

Atgādinām – kriptovalūtu terminālu skaits kopš 2016. gada sākuma pieaudzis par 720% līdz 4273 vienībām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top