Visas ziņas

MetaMask atklājis datus par saviem lietotājiem

MetaMask izstrādātāji publicējuši datus, kas daļēji atklāj lietotāju aktivitāti un ieradumus. Kompānija to pavēstījusi savā blogā.

Marta sākumā serviss palūdza lietotājiem piedalīties pētījumā, sniedzot piekļuvi bāzes datiem, kas fiksējamas darba procesā ar paplašinājumu. 275 000 lietotāju piekrita atbalstīt izstrādātāju ieceri, 104 000 izvēlējās nesniegt nekādus datus. Tādējādi rezultāti tika savākti 72,6% no visas lietotāju bāzes.

Divu pēdējo mēnešu laikā ar MetaMask tika izveidoti 89 000 jaunu maku, 53 000 tika importēti. Tikai 79% gadījumu lietotāji noveda līdz galam jaunu maku izveides procesu. Kā atzīmē izstrādātāji – šis novērojums apstiprina viņu pieņēmumu par to, ka patstāvīgs darbs ar privātām atslēgām dažiem lietotājiem ir pārāk sarežģīts uzdevums.

Saskaņā ar iegūtajiem datiem – MetaMask ik nedēļu izmanto 65 500 cilvēku, bet par visu aprīli tas bija 192 000. Ja pievieno informāciju par to lietotāju aktivitāti, kas atteicās piedalīties pētījumā, tad vērtības būs attiecīgi 90 000 un 264 000. Aprēķinot tika ņemti vērā lietotāji, kuri kaut kādā veidā ir mijiedarbojušies ar paplašinājumu. Tie var būt gan tie, kas tikai pārbaudījuši savu maku bilanci, gan arī tie, kas lietojuši decentralizētās lietojumprogrammas.

Pavisam aprīlī caur MetaMask – saskaņā ar apstiprinātiem datiem – tika veikts 1,1 milj. transakciju, bet vērtība visai lietotāju bāzei ir 1,51 milj.

63% transakciju tika īstenotas Ethereum galvenajā tīklā, bet 71 000 transakciju bija saistītas ar “citiem” tīkliem, “ārpus Ethereum ķēdēm”.

76% transakciju Ethereum galvenajā tīklā bija iniciējušas decentralizētās lietojumprogrammas, pārējos 24% – lietotāji. 18% transakciju bija saistītas ar tokenu nosūtīšanu, 12% – ETH nosūtīšanu, 64% – ar citiem mijiedarbības ar kontraktiem veidiem.

Ethereum galvenajā tīklā pieprasītākās lietojumprogrammas bija 0x Universe, Cryptokitties, Dice 2 Win, Axie Infinity un Fork Delta. Visu atbalstāmo tīklu kontekstā sadalījums bija šāds: Remix, 0x Universe, Cryptokitties, MyEtherWallet и Fork Delta.

Kā norāda izstrādātāji – iegūtie dati liecina par to, ka pastāv pieprasījums pēc dažādu virzienu lietojumprogrammām – tai skaitā spēlēm, kolekcionēšanas priekšmetiem, biržām un izstrādātāju rīkiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top