Tehnoloģijas

MetaMask izstrādātāji ir ieviesuši vienotu lietojumprogrammu līdzekļu apskatei

MetaMask izstrādātāji ir ieviesuši vienotu lietojumprogrammu līdzekļu apskatei

MetaMask kriptovalūtas maka izstrādātāji ir laiduši klajā Portfolio DApp beta versiju, kas ir vienota saskarne visiem aktīviem un lietotāju adresēm.

Pēc izstrādātāju domām, Portfolio DApp izstrāde ir kopienas pieprasījuma rezultāts. Decentralizētā lietojumprogramma ļauj savienot vairākas adreses dažādos tīklos un skatīt visus tajos esošos līdzekļus, tostarp neaizvietojamos tokenus (NFT).

Tāpat lietotāji varēs izsekot viņus interesējošajiem kriptovalūtas līdzekļiem. Atbalstīto blokķēžu sarakstā ir Ethereum, Optimism, BNB Smart Chain, Polygon, Fantom, Arbitrum un Avalanche.

Izstrādātāji tuvākajā nākotnē plāno pievienot atbalstu jauniem tīkliem. Lietotāji varēs pievienot arī bezsaistes kontus vai aparatūras makus. Turklāt ir atbalsts Ethereum Name Service, kas ļaus izsekot trešo pušu adreses.

Izstrādātāji uzsvēra, ka Portfolio DApp ir pieejams arī institucionālo klientu maka MetaMask lietotājiem. Aplikācija ir īpaši pārveidota finanšu iestāžu ērtībām. “Mēs atzinīgi vērtējam jaunus lietotājus un cenšamies padarīt viņu Web3 pieteikšanos vienkāršāku, drošāku un, protams, ērtāku. Izmantojot Portfolio DApp, jūs pat varat sekot līdzi drauga maciņam, ja viņš to atļauj,” teikts paziņojumā.

Avots: Twitter

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top