Pasākumi

Microsoft Build — ieviešot tehnoloģijas, kas no jauna definē iespēju robežas

Microsoft Build — ieviešot tehnoloģijas, kas no jauna definē iespēju robežas

Tehnoloģiju uzņēmuma Microsoft ikgadējā konference izstrādātājiem Microsoft Build noslēgusies, izziņojot virkni revolucionāru sasniegumu tehnoloģiju vidē. Liela uzmanība šī gada konferencē bija veltīta mākslīgajam intelektam (MI) un tā potenciālam mainīt darba nākotni un veidu, kā izstrādātāji rada un sadarbojas. Šī gada konference notika vienlaikus gan klātienē, gan tiešsaistē, tajā uzstājoties uzņēmuma augstākajām amatpersonām Satya Nadella, Kevin Scott, Scott Guthrie, Rajesh Jha un Panos Panay, un demonstrējot Microsoft izstrādātāju platformu augsto sniegumu, inovatīvus rīkus un dažādas nākotnes pakalpojumu iespējas.

Šī gada Microsoft Build tika izziņota virkne dažādu produktu un pakalpojumu jaunumu, tostarp Azure AI, Azure Machine Learning, Windows 11 un Bing. Konference sākās, analizējot būtiskākos pavērsienus, kas sasniegti MI jomā, un to centrā bija Microsoft īstenotā paplašinātā partnerība ar OpenAI, kā arī paustā apņemšanās paātrināt MI sasniegumus un nodrošināt tā priekšrocību pieejamību visā pasaulē. Pilnīgi jaunas ar mākslīgo intelektu darbināmas Bing meklētājprogrammas un pārlūkprogrammas Edge ieviešana vēl vairāk uzsver Microsoft apņemšanos revolucionizēt pasaulē lielāko programmatūras kategoriju – meklēšanu. Tādējādi Microsoft konferencē paziņoja par vairākiem svarīgiem virzieniem, kas mainīs mākslīgā intelekta lomu:

  • Azure OpenAI pakalpojums: ieviesta lielāka Azure OpenAI Service pieejamība, piedāvājot uzlabotu atbalstu ChatGPT un OpenAI revolucionārajam GPT-4 modelim. Izstrādātājiem tagad ir pieejamas progresīvākas MI iespējas, kas paver ceļu radīt novatoriskus risinājumus.
  • Copilot funkcijas un spraudņi: copilot funkcijas, kuras darbina lielie valodu modeļi, piemēram, GPT-4, palīdz lietotājiem veikt dažādus sarežģītus uzdevumus.
  • Vienota spraudņu platforma: Microsoft ieviesis jaunu spraudņu standartu, kas nodrošina sadarbībspēju starp dažādiem copilot funkciju piedāvājumiem, tostarp ChatGPT, Bing, Dynamics 365 Copilot un Microsoft 365 Copilot.
  • Bing spraudņu ekosistēma: Bing paplašinājis savu atbalstu spraudņiem, sadarbojoties ar tādām populārām platformām kā OpenTable, Wolfram Alpha, Expedia, Instacart, Kayak, Klarna, Redfin un Zillow.

Konferencē tika uzsvērti divi galvenie virzieni: copilot funkcijas un spraudņi. Turklāt Microsoft apņemšanās veicināt sadarbību un paplašināt mākslīgā intelekta ekosistēmu tika pierādīta, adaptējot spraudņu atvērto standartu un realizējot Bing pilno potenciālu. Viens no galvenajiem akcentiem bija arī Azure OpenAI pakalpojuma integrācija ar Bing meklēšanas iespējām. Šī integrācija ļauj Bing izmantot uzlabotus MI modeļus, piemēram, GPT-4, nodrošinot sarežģītāku dabiskās valodas izpratni un kontekstuālo meklēšanu. Bing arī ieviesa jaunu funkciju Bing Assist, ko darbina sarunvalodas MI tehnoloģija. Vēl viens ievērojams Bing uzlabojums ir Microsoft Graph integrācija. Papildus šīm inovācijām Bing ir guvis ievērojamus panākumus arī vizuālo meklēšanas iespēju jomā. Bing Visual Search tagad piedāvā uzlabotu objektu atpazīšanu un vizuālo izpratni, ļaujot lietotājiem attēlos meklēt konkrētus objektus vai elementus.

Panākumu atslēga ir turpināt pārbīdīt tehnoloģiju robežas, radīt jaunas iespējas un viedāku un iekļaujošāku nākotni visiem.

Uzzināt vairāk:

Skatieties Microsoft Build lektoru runas, videoklipus un fotoattēlus

Microsoft izklāsta sistēmu MI lietotņu un copilot funkciju izstrādei; paplašina MI spraudņu ekosistēmu

Programma Bing konferencē Microsoft Build 2023: turpinot pārveidot meklēšanu

Atbalsts ikvienam izstrādātājam ar Microsoft 365 Copilot spraudņiem

Ienesiet MI jaudu operētājsistēmā Windows 11 — jauna produktivitātes ēra lietotājiem un izstrādātājiem, izmantojot Windows Copilot un Dev Home

Veidojiet nākamās paaudzes tehnoloģijas, ar MI darbināmas lietojumprogrammas Microsoft Azure

Iepazīstinām ar Microsoft Fabric: datu analītika MI laikmetam

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top