Tehnoloģijas

Microsoft Edge pārlūkprogrammas kodā atklāts kriptovalūtas maka prototips

Microsoft Edge pārlūkprogrammas kodā atklāts kriptovalūtas maka prototips

Programmatūras pētnieks no Centrāleiropas ar pseidonīmu Albacore ziņoja, ka viņš Microsoft Edge pārlūkprogrammas kodā atradis kodu, kas paredzēts kriptovalūtas maka integrēšanai.

Pētnieka sniegtie ekrānšāviņi parāda kriptovalūtas maka, decentralizēta lietojumprogrammu veikala un ziņu plūsmas pakalpojuma lietotāja saskarni. Maka saskarne parāda kriptovalūtu iegādes funkcijas, izmantojot Coinbase biržu un MoonPay pakalpojumu.

Albacore atzīmēja, ka visa funkcionalitāte jau ir iebūvēta jaunākajās Microsoft Edge pārlūkprogrammas versijās, taču līdz šim kriptovalūtas maciņš ir slēpts no lietotājiem.

Pētnieks uzsvēra, ka Microsoft izstrādātāji bieži testē dažādas funkcijas, taču šis kods ne vienmēr nokļūst izlaiduma versijās: “Edge pārlūkprogrammas komanda pastāvīgi pievieno plašu funkciju klāstu un meklē to pieņemšanu. Var teikt, ka viņi iemet bērniņu ūdenī un skatās, kas no tā izdosies. To dažādo funkciju saraksts, kuras viņi pievienoja, bet galu galā noņēma, ir diezgan garš.”

Tajā pašā laikā Albacore rakstīja, ka visa kriptovalūtas maka funkcionalitāte ir pilnībā gatava. Tas ir, Microsoft izstrādātāji jau ir gatavi uzsākt pilnvērtīgu kriptovalūtu atbalstu savā pārlūkprogrammā.

Pētnieks uzskata, ka izstrādātāji gatavojas pievienot Edge funkcionalitāti, kas ir līdzīga Web3 orientētajai Brave pārlūkprogrammai. “Es domāju, ka viņi novērtē, vai lietotāji vēlēsies Brave pārlūkprogrammai līdzīgas funkcijas,” secināja Albacore.

Microsoft nav apstiprinājusi kriptovalūtas maka funkcionalitātes pieejamību pārlūkprogrammā Edge. Uzņēmuma pārstāvis uzsvēra, ka izstrādātāji nepārtraukti testē jaunas iespējas un funkcijas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top