Visas ziņas

Vai viegli salauzt viedtālruni par 1400$? Microsoft Surface Duo izturības tests (Video)

Vai viegli ir salauzt Microsoft Surface Duo

Foto: Youtube

Nesen tirdzniecībā nonāca salokāmais viedtālrunis Microsoft Surface Duo, pēc tam nokļūstot uz blogera Zaka Nilsona – kurš vairāk zināms kā  JerryRigEverything – galda.

Jaunumam Zaks bija sagatavojis savus standarta testus. Pirmkārt, izrādījās, ka aizsargstikls ir diezgan noturīgs pret skrāpējumiem: tāpat kā uz visiem mūsdienu viedtālruņiem – pēdas tajā atstāj tikai materiāli ar cietību no 6 pēc Mosa skalas. Surface Duo viedtālrunis sastāv no diviem displejiem, kas aizsargāti ar pilnvērtīgu rūdīto stiklu Gorilla Glass, tāpēc šai ziņā rezultāti bija paredzami.

Taču korpusa rāmis un pogas ir izgatavotas no plastikāta – un nevis no metāla. No tālruņa par 1400 $ gan varētu gaidīt ko vairāk. Tāpēc tās ir viegli saskrāpējamas.

Bet pats interesantākais bija izturības tests, jo tieši šis jautājums arī rada šaubas salokāmo ierīču potenciālajiem pircējiem. Taču Zakam neizdevās salauzt Microsoft Surface Duo: korpuss mazliet saliecās – ne stikls, ne pārklājums necieta.

Atgādinām – noteikti nevajadzētu bojāt Surface Duo, jo iFixit speciālisti ir secinājuši, ka to būs ļoti grūti salabot. Par remontējamību viedtālrunis saņēmis 2 punktus no 10.

Video Microsoft Surface Duo izturības tests

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top