Tehnoloģijas

MicroStrategy gatavo risinājumus, kuru pamatā būs Lightning Network

2023. gadā MicroStrategy ieviesīs virkni risinājumu, kuru pamatā būs Bitcoin Lightning Network (LN) mikromaksājumu tīkls. Tā paziņojis kompānijas dibinātājs Maikls Sailors.

Viņš informēja, ka MicroStrategy strādā pie programmatūras, kuras pamatā ir LN un jo īpaši uzņēmumu interesē risinājumi, kas vērsti uz vietņu drošību un korporatīvo mārketingu.

Ar tīkla rīku izstrādi nodarbojas atsevišķa komanda. Sailors precizēja, ka pirmos jaunumus varēs demonstrēt jau 2023.gada pirmajā ceturksnī.

Saskaņā ar Sailora teikto, mārketinga komandas var izmantot LN klientu stimulēšanas programmās. Piemēram, maksājot atlīdzību par piedalīšanos noteiktās aktivitātēs.

MicroStrategy dibinātājs sacīja, ka uzņēmums ir ieinteresēts radīt risinājumus, kas ļauj jebkuram uzņēmumam “nepilnas dienas laikā izveidot” infrastruktūru, kas nepieciešama mijiedarbībai ar Lightning Network.

Saskaņā ar Saylor teikto, uz LN bāzes var uzbūvēt arī rīkus, lai aizsargātu mājaslapas no kiberuzbrukumiem. Koncepcija ietver maksas integrāciju, kas pieprasa portāla apmeklētājiem iemaksāt noteiktu depozītu BTC, kas tiks atgriezts pēc sesijas beigām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top