Tehnoloģijas

Mileniāļu miljonāri ASV aktīvi investē kriptovalūtās

Bitkoinu īpašnieki

Yayimages

Saskaņā ar investoru – miljonāru (Millionaire Survey) investēšanas izvēles regulāru izpēti – pašlaik 47% miljonāru no mileniāļu paaudzes (dzimuši periodā no 1982. līdz 2000. gadam) ceturto daļu savu investīciju portfeļu iegulda kriptovalūtās. Turklāt 35% no tiem vairāk nekā pusi sava investīciju portfeļa tur digitālos aktīvos.

Šādi rezultāti tika iegūti, veicot uz ASV respondentiem orientētu pētījumu, kurā piedalījās kompānija Spectrum Group. Kopējais izvēlēto skaits bija 750 cilvēki.

Mileniāļu paaudzes miljonāri izrādīja lielāku interesi par kriptovalūtām, nekā lielu bagātību īpašnieki visās vecumu kategorijās. Rezultātā tika noskaidrots, ka no visiem miljonāriem aptuveni 17% ir investējuši līdzekļus kriptovalūtās. Turklāt no šiem investoriem digitālajos aktīvos tikai katrs desmitais tādos aktīvos ir ieguldījis vairāk par 10% sava investīciju portfeļa.

Interesanti, ka saistībā ar NFT viedokļi bija atšķirīgi. Puse aptaujāto uzskata, ka tādi tokeni būs populāri vien īslaicīgi, un aptuveni tikpat respondentu paziņoja, ka NFT ir neatņemama kriptosfēras attīstības daļa. Gandrīz pusei aptaujāto investīciju portfelī ir vismaz viens NFT klases tokens, tomēr 40% respondentu neplāno jebkad ieguldīt tādos digitālajos aktīvos. Tikmēr starp tiem, kuri dzimuši periodā no 1946. līdz 1964. gadam, 98% paziņoja, ka nav investējuši NFT un nākotnē neplāno ieguldīt tādos digitālajos aktīvos.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top