Litecoin

Litecoin tīkls apstrādāja vienu no lielākajām transakcijām savā vēsturē

 

Pagājušajā nedēļā Litecoin tīkls apstrādāja vienu no lielākajām transakcijām savā vēsturē. Tika nopirkti 1,15 miljonus LTC monētu par kopējo summu 62 miljons ASV dolāru. Jāatzīmē, ka komisijas naudas par grupas transakciju bija tikai 50 centi. Ziņa parādījās Litecoin.com tviterī. Šķiet, ka līdzekļi tika pārdalīti no vairākām novecojušām adresēm uz jaunu adresi ar multiparakstu Segwit.

Kā raksta AMBCrypto – novecojušo adrešu nodošana tika veikta ar vairākām transakcijām pa 20 tūkstošiem LTC. Vismaz četras no tām veica no adreses, kurā joprojām ir vairāk nekā 150 tūkstoši monētu. Nav ziņu par maku īpašnieku. Nav arī zināms – vai adreses pieder vienam cilvēkam vai personu grupai.

Novecojušās adreses no SegWit adresēm atšķiras ar transakciju ātrumu un drošības līmeni. Operācijām SegWit ir zemāka komisijas maksa. Turklāt jaunievedums pieļauj “grupu” transakciju veikšanu, kas ietaupa laiku.

Jāatzīmē arī jaunā iespēja mainīt unikālo transakciju identifikatoru pirms to tiešās apstiprināšanas. Tas ļauj lietotājiem maskēt operācijas, pat ja ir ievēroti visi nepieciešamie nosacījumi.

Atgādinām – pavisam nesen parādījās informācija par gatavoto atjauninājumu Litecoin Core 0.17, pēc kura nākšanas klajā komisijas maksai Litecoin tīklā būtu jāsamazinās desmit reizes.

Pašreiz Litecoin tiek tirgots 49 dolāra līmenī. Monētas kapitalizācija pārsniedz 3 miljardus dolāru, bet diennakts apgrozījums ir 375 miljoni.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top