Valūtas

Mineapolisas FRB prezidents kriptovalūtu dēvē par “atkritumu”

Mineapolisas FRB prezidents kriptovalūtu dēvē par atkritumu

ASV Mineapolisas Federālās rezervju bankas prezidents Nils Kaškari uzskata, ka kriptovalūta ir “atkritums”. Savu pozīciju viņš paudis pasākumā Montana Eco 2020.

Kaškari uzsvēra, ka viņš nedāvinātu bitkoinu savai gadu vecajai meitai. BTC vietā viņš izvēlētos uzdāvināt valsts obligācijas.

Kaškari atzīmēja: ASV dolārs tagad ir galvenais finanšu instruments pasaulē. Kvalificēts investors vienmēr izvēlas Amerikas dolāru – nevis apšaubāmus aktīvus.
Dolārs ir vērtība, jo tā garants ir ASV valdība. Pasaulē ir daudz digitālo valūtu, bet tās visas ir atkritumi, jo cilvēki, kas tās ir nopirkuši, var tikt apkrāpti.

Mineapolisas FRB vadītājs atbalsta Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) politiku, kas cīnās ar krāpnieciskiem projektiem kripto sfērā. Kripto tirgus nākotnē tiešām var kļūt par globālās ekonomikas daļu, bet tagad tā faktiski ir platforma dažāda veida krāpnieku darbībai – uzskata Kaškari.

Tomēr daudzi Amerikas politiķi neatbalsta Mineapolisas FRB prezidenta viedokli. Nesen kongresmenis Vorens Davidsons paziņoja, ka ASV varas iestādēm ir jāpaātrina kriptovalūtu industrijas legalizācija. Pretējā gadījumā valsts sāks piekāpties tādiem sāncenšiem – kā Krievija un Ķīna.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top