Monero

Apkopojam rezultātus: Monero hardforks

Apkopojam rezultātus: Monero hardforks

Binance izpētes nodaļas pārstāvji publicējuši pārskatu par hardforka Monero norisi. Atgādinām – pati procedūra notika 9. martā. Analītiķi ir izpētījuši tehniskos uzlabojumus, kas tika pievienoti pēc atjaunināšanas, kā arī prognozējuši ASIC maininga Monero iespējamo “likteni”.

Spriežot pēc pārskata – trīs izmaiņas:

1.Straujš hashrate kritums, kas periodā no 8 . līdz 10. martam bija aptuveni 70 procenti. Citiem vārdiem sakot – pirms atjauninājuma Monero patiešām bija ļoti atkarīgs no ASIC maininga.

2.Bloka ienesīguma palielināšanās. Hashrate un sarežģītības krišanās dēļ atsevišķi maineri sāka saņemt gandrīz divas reizes vairāk monētu.

Pamatojoties uz to, ka pēc hardfork CPU un GPU var dot daudz vairāk naudas, mainīgās izmaksas kriptovalūtas tīklā stipri mainījās. Monero maininga sarežģītības mazināšanās arī deva daudz vairāk “telpas manevrēšanai”.

3.Bloka ģenerācijas laika palielināšanās pēc hardforka no divām līdz desmit minūtēm dienā. Monero maininga sarežģītība pielāgojas hashrate izmaiņām nevis uzreiz, bet pēc fiksēta laika.

Mazāk maineru “konkurēja” par blokiem ar tādu pašu sarežģītību, kāda bija pirms forka. Tas arī izraisīja blocktime palielināšanos. Atgriešanās pie normāla bloka ģenerācijas laika prasīja nedaudz vairāk par 36 stundām.

Pēc hardforka mainot Monero tomēr nav ļoti izdevīgi, bet 51% uzbrukuma varbūtība ir samazināta.

Monero sarežģītība

Avots: Coinwarz.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top