Valūtas

Monero tīklā notiks hardforks MoneroV

MoneroV (XMV)

Populārajā kriptovalūtas tīklā Monero notiks hardforks ar nosaukumu MoneroV (XMV). Tas notiks blokā 1529810, kas saskaņā ar iepriekšējiem aprēķiniem tiks iegūts apmēram 14. martā.

Izstrādātāji ir paziņojuši, ka viņu produkts būs “labākā anonīmā kriptovalūta pasaulē”, pateicoties konfidencialitātes līmenim un mēroga paplašināšanas problēmu risinājumam.

“MoneroV apmierina sen radušos vajadzību pēc patiešām anonīmas, decentralizētas, gala vienranga digitālās valūtas. Izmantojot MoneroV, kompānijas un vienkāršie cilvēki varēs droši, uzticami un anonīmi pārskaitīt naudu ar minimālu komisijas maksu”, – vēstīts projekta vietnes paziņojumā.

Hardfork brīdī visi Monero turētāji iegūs jaunas monētas attiecībā 1 XMR pret 10 XMV.

Par oriģinālās Monero galveno trūkumu projekta izstrādātāji uzskata neierobežoto emisiju, jo bez uzstādīta monētu limita to īpašnieki saskaras ar inflāciju, kas nav raksturīga kriptovalūtām ar ierobežotu emisiju.

Izdevums BTCManager atzīmējis, ka jaunā blockchain uzsākšanas metode var pārkāpt lietotāju anonimitāti, tādēļ visticamāk, ka fork kopienā netiks plaši atzīts.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top