Visas ziņas

Monero vadošais izstrādātājs pieteicis jaunu protokolu tokenu izveidei

Tari platforma

Rikardo “Fluffy Pony” Spagni un viņa līdzgaitnieku komanda pieteikuši jaunu protokolu ar nosaukumu Tari, kas veidots uz Monero tīkla bāzes. Tari tiek pozicionēts kā protokols tokenu izveidei, kura īpatnība būs instrumenti konfidencialitātes nodrošināšanai. Tostarp Spagni savos komentāros CoinJournal vairāk akcentē uzmanību uz lietotāju pieredzi un lietotājam ērtu interfeisu.

Uz Tari bāzes izveidotajiem tokeniem būs iestatāmi konfidencialitātes parametri. Proti, ja lietotājs nevēlas, lai tokenu pārvietošana būtu redzama, viņš – saskaņā ar Spagni teikto – saņems maksimālu konfidencialitāti. Bet, ja kāds nolems izmantot platformu saskaņā ar SEC prasībām par iespēju izsekot tokenus, viņam šai ziņā problēmu nebūs.

Bez Fluffy Pony Tari līdzdibinātāju komandā ietilpst Navins Džeins, kurš ir izveidojis vairākas veiksmīgas kompānijas izklaides industrijā un bijis agrīns Monero maineris, un Dens Teri – projekta Ticketfly dibinātājs, kuru kompānija Pandora iegādājās par 450 milj. $. Komanda sola nopietni koncentrēties uz lietotāju pieredzi (UX). Spagni paskaidrojis:

Diemžēl cilvēki ar talantu UX jomā bieži strādā ar viegliem projektiem, kur var abstrahēties un palaist visu pašplūsmā. Grūtos projektos – tādos kā Lightning Network – cilvēki ar tādām spējām netiek piesaistīti. Viņi ir satriecoši izstrādātāji, bet viņiem ir grūtības ar lietotāju pieredzi. Mēs cenšamies atrast veidu, kā darīt labi abas lietas.

Saskaņā ar Spagni teikto – lietotāju pieredzei un Tari interfeisam būs izšķiroša nozīme projekta panākumos. Ethereum ieguva popularitāti, jo ar to kļuva vieglāk laist klajā savus tokenus. Ja lietotāji neiegūs pozitīvu pieredzi, tad pārējam nebūs nekādas nozīmes.

Tajā pašā laikā komandas dalībnieki uzsver, ka projektu nevajadzētu uzskatīt par “Ethereum slepkavu”, jo viņu mērķis nav izstrādāt universālu risinājumu bez konkrētiem lietošanas scenārijiem.

Kriptomedia turpinās sekot projekta izaugsmei un informēsim par turpmākajiem Tari  jaunumiem.

Tari platformas mājas lapa tari.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top