Tehnoloģijas

Monitoram Philips 242B1V – maskēšanās režīms

 

Jaunākais Philips televizors

Nospiežot īpašu pogu – ekrāns kļūst tumšs, ja uz to skatās nevis tieši, bet no leņķa.

Drīz pārdošanā nonāks jaunais monitors Philips 242B1V, kura īpatnība būs īpašs režīms, kas ļauj redzēt attēlu tikai  tā lietotājam.
Ierīce ir aprīkota ar IPS matricu ar izšķirtspēju 1920 x 1080 pikseļi, iepriekš minētā režīma nosaukums ir Philips Privacy Mode. Nospiežot īpašu pogu, ekrāns kļūst tumšs – skatoties uz to nevis taisni, bet no leņķa. Savukārt lietotājs joprojām redz skaidru un detalizētu attēlu. Ierīce ļauj saglabāt personas datu drošību, bet jūsu kolēģiem birojā neradīsies aizdomas par to, ko tieši jūs darāt.

Monitoram ir arī režīms Easy Read lasīšanai ar minimālu acu noslodzi. SmartErgoBase statīvs ļauj regulēt displeja augstumu, pagriezt un noliekt. Ir arī LowBlue režīms, kas samazina gaismas spektra zilās daļas kaitīgo īsviļņu starojumu.

Viedais Power Sensor kontrolē, kad lietotājs atrodas pie ierīces – un automātiski regulē ekrāna spilgtumu, to samazinot, ja lietotājs aiziet.

Tas palīdz pagarināt ierīces kalpošanas laiku un ietaupīt līdz pat 70% elektroenerģijas izmaksu. SmartImage tehnoloģija pati regulē attēlu un video kontrastu, krāsu piesātinājumu un asumu.

Monitors Philips 242B1V būs pieejams pārdošanā 2020. gada jūnija vidū, tā cena būs no 400 – 500 eiro.

Avots: Philips

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top