Tehnoloģijas

“NENT Group” nodrošinās motosporta pārraides deviņās valstīs straumēšanas platformā “Viaplay”

“NENT Group” nodrošinās motosporta pārraides deviņās valstīs straumēšanas platformā “Viaplay”

  • Jau nākamajās divās sezonās deviņās Eiropas valstīs “Viaplay” nodrošinās skatītājiem W sērijas sacensības jeb pirmo motosporta čempionātu sievietēm;
  • “Viaplay” nodrošinās pārraides no Nirburgringas (Nürburgringas) 24 stundu brauciena, Ferrari Challenge un DTM līdz pat 2023.gadam;
  • “Viaplay” katru gadu pārraida vairāk nekā 50 000 stundu pasaules labāko sporta sacensību.

Ziemeļvalstu vadošā straumēšanas kompānija “Nordic Entertainment Group” (“NENT Group”) deviņās Eiropas valstīs ieguvusi pārraides tiesības uz plašu pasaules klases autosportu “Viaplay” straumēšanas platformai. Līgums ietver gan W sēriju, kas ir pirmais pasaules čempionāts motošosejas sacensībās sievietēm, gan arī Ferrari Challenge, DTM un slavenās  Nirburgringas 24 stundu izturības sacensības. Pārraides tiešsaistē nodrošinās straumēšanas platforma “Viaplay”.

“NENT Group” nodrošinās motosporta pārraides deviņās valstīs straumēšanas platformā “Viaplay”

Sacensībās piedalīsies tādas zvaigznes kā somiete Emma Kimilainena (Emma Kimiläinen) un norvēģiete Alia Agrena (Ayla Ågren), kuras ir divas no 17 braucējām, kas mērķē apsteigt vadošo čempioni Džeimiju Čadviku (Jamie Chadwick), lai iegūtu 2021.gada W sērijas titulu. Jau no 26.jūnija leģendārākajās trasēs Eiropā un Amerikā pirmo reizi līdzās Formula 1 Grand Prix startēs arī astoņas W sērijas sacīkstes, kas ievērojami palielinās autosporta pieejamību un ietekmi, piedāvājot talantīgām autovadītājām izlauzt ceļu uz autosporta virsotni.

Straumēšanas platforma “Viaplay” turpmāk būs ekskluzīvās mājas W sērijas sacensībām gan Ziemeļvalstīs, gan arī Baltijas valstīs un Polijā.

“NENT Group” sporta direktors Peters Norelunds (Peter Nørrelund): “Pagājuši jau 40 gadi kopš sievietes sāka braukt Formula 1 sacensībās. Mēs nevēlamies gaidīt vēl tik pat, tāpēc W sērija piedāvā augstākās klases sacīkstes, kas iedvesmos jaunu talantu paaudzi, vienlaikus arī būtiski mainot autosporta seju. Esam lepni, ka nākamās divas sezonas būs iespējams vērot “Viaplay” platformā deviņās valstīs, nodrošinot skatītājus ar visātrāko un daudzveidīgāko autosporta piedāvājumu.”

“NENT Group” nodrošinās motosporta pārraides deviņās valstīs straumēšanas platformā “Viaplay”

Autosporta cienītāji varēs sekot līdzi ikgadējām Nirburgringas 24 stundu sacīkstēm, Ferrari Challenge, kā arī citiem čempionātiem, kur pašreiz piedalās astoņi Ziemeļvalstu un Polijas sportisti. “Viaplay” platformā sacensības varēs vērot līdz 2023.gadam. Tāpat skatītājus priecēs DTM tūristu automašīnu čempionāts, kas šogad sāksies 18.jūnijā Moncā.

“Viaplay” straumēšanas platforma pašreiz nodrošina iespēju skatītājiem tiešsaistē vērot arī Formulu 1, kā arī “NENT Group” noslēgusi sadarbības līgumus ar citu autosacensību rīkotājiem, tostarp Formula 2. Jau šā gada augustā “Viaplay” pakalpojumu sniegšanu uzsāks Polijā, bet Amerikas Savienotajās valstīs – 2021.gada beigās. Jau nākamā gada pirmajā ceturksnī uzņēmums straumēšanas pakalpojumus sāks piedāvāt Nīderlandē un līdz 2023.gadam vēl četrās citās valstīs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top