Biržas

Bijušais Mt.Gox vadītājs pastāstījis, ko domā par iespējamo kripto biržas atdzimšanu

Bijušais Mt.Gox vadītājs pastāstījis, ko domā par iespējamo kripto biržas atdzimšanu

Bankrotējušās kripto biržas Mt.Gox izpilddirektors (CEO) Marks Karpeless apšaubījis miljonāra Broka Pīrsa plānus par tirdzniecības platformas restartēšanu un paziņojis, ka pēdējā rīcībā, iespējams, ir nepilnīga informācija par daļu turētāju tiesībām. Par to raksta The Block.

Karpeless izdevumam pastāstīja, ka saņēmis tikai vēstuli par Pīrsa nodomu iegādāties Mt.Gox, bet dokumenta nosacījumus puses tā arī neizpildīja. Pēc viņa sacītā – tāda veida darījuma noslēgšanai viņa bija nepieciešams tiesas lēmums. Turklāt galīgā vienošanās bija jānoslēdz 45 dienu laikā.

“Šai vēstulei šodien nav tieši nekādas vērtības”, – uzsvēris Karpeless.

Savukārt Broks Pīrss apgalvo, ka tieši toreizējais biržas vadītājs centās izjaukt darījumu.

Jāatzīmē, ka Džeda Makkaleba daļas (12%) nodošana par 1 BTC, iespējams, arī nav spēkā, vai arī nekad nav bijusi, jo tam bija nepieciešams visu daļu turētāju apstiprinājums.

“Iespējams, Pīrss ir pārliecināts, ka daļu turētāji saņems kādas dividendes, bet civilās reabilitācijas process neparedz tādu notikumu attīstību. Viņš nevarēs sadalīt starp kreditoriem iegūtos liekos līdzekļus, jo tie vienkārši nepastāv”, – apkopojis Karpeless.

Viņš domā, ka Pīrss vairāk var būt ieinteresēts ICO norisē, izmantojot Mt.Gox zīmolu.

“Ja arī kādam izdosies restartēt biržu ar Mt.Gox zīmolu, kuras licences saņemšana ilgs no sešiem mēnešiem līdz gadam, es neticu, ka cilvēki to izmantos. Neviens vairs nevēlas produktu ar tādu nosaukumu”, – viņš piebilda.

Atgādinām – iepriekš Broks Pīrss iezīmēja Mt.Gox “atdzimšanas” plānus.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top