BitCoin

Oficiāla informācija par Mt. Gox pārdoto kriptovalūtas daudzumu

 

Pēc pēdējās tikšanās ar Mt. Gox kreditoriem – laika periodā no marta līdz jūnijam – bankrotējušās biržas pārstāvis Nobuaki Kobajaši izvadījis no platformas bitkoinus un Bitcoin Cash $230 milj. apmērā. Informacija par to tika publicēta tikai 25. septembrī.

Vietnē nav norādīti precīzi aktīvu pārdošanas datumi un mehānisms, kas tam tika izmantots. Ir zināms, ka Kobajaši pieņēma lēmumu likvidēt bitkoinus pēc konsultācijas ar tiesu un ekspertiem.

Pavisam šai periodā Kobajaši pārdeva 24 658 bitkoinus un 25 331 Bitcoin Cash. Pēc likvidācijas biržas kontā palika apmēram 70 059 milj. jenu (aptuveni 620 milj. $).

Pēc pēdējās tikšanās ar Mt. Gox kreditoriem

Nobuaki Kobajaši izveidoja arī trastu ar Japānas banku Sumitomo Mitsui, lai aizstāvētu kreditoru intereses, kuri iesniedza pieteikumus bankrota procedūras ietvaros.

Aktīvu vērtība trasta vadībā pārsniedz 15 mljrd. jenu (aptuveni 133 milj. $). Pavisam bankrota procedūras ietvaros investoriem ir jāsaņem 17 mljrd. jenu (150 milj. $) fiat valūtā.

Citi kreditori tiem pienākošos līdzekļus saņems kriptovalūtā civilās rehabilitācijas procesa ietvaros.

Iepriekš Mt. Gox aizgādnis pārdeva bitkoinus un Bitcoin Cash 406 milj. $ apmērā. Tad kopiena apsūdzēja Kobajaši par to, ka viņš rīkojies bezatbildīgi attiecībā pret citiem tirgus dalībniekiem un ietekmējis bitkoina cenas krišanos. Vēlāk advokāts atspēkoja apsūdzību.

Atgādinām – septembrī kompānijas Mt. Gox slēgšanas upuriem līdz ar fiziskajām personām bija iespēja izmantot biržas makos ieturēto līdzekļu atgūšanas programmu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top