Tehnoloģijas

Mūzikas atskaņotājs Winamp pievieno NFT atbalstu

Winamp NFT

 

Plaši pazīstamais audio un video failu atskaņotājs Winamp ir atjaunināts līdz 5.9.1. versijai. Izstrādātāji ir pievienojuši audio-NFT atbalstu formātos ERC-721 un ERC-1155.

Winamp tagad atbalsta mūzikas kolekciju tokenus Ethereum un Polygon tīklos. Lai klausītos NFT, lietotājiem ir jāsavieno MetaMask maks ar atskaņotāju, izmantojot pārlūkprogrammu (tiek atbalstītas Brave, Chrome un Firefox). NFT veida mūzika tiek atskaņota kā parasts mp3 formāta fails.

“Pati Winamp atskaņotāja būtība ir saistīta ar pieejamību un inovācijām, tāpēc mēs ar lepnumu prezentējam pirmo atskaņotāju, kas lasa audio-NFT kā jebkurus citus esošos formātus. Winamp bija izšķiroša lomu digitālās mūzikas tapšanā, kad mp3 formāts mainīja mūzikas klausīšanās veidu. Tagad mēs atbalstām inovācijas, jo arvien vairāk mūziķu pēta Web3 sfēru un tās potenciālu”, – uzsvēra Winamp ģenerāldirektors Aleksandrs Sabundžjans (Alexandre Saboundjian).

Atskaņotāja izstrādātāji plāno arī turpmāk attīstīt Web3 un NFT atbalstu. Viņi gatavojas aktivizēt īpašu servisu, kurā lietotāji varēs iegūt tiešu piekļuvi savu iecienītāko mūziķu radošajiem darbiem. Paredzams, ka šis starpplatformu serviss tiks palaists nākamā gada sākumā.

Avots: Winamp

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top