Visas ziņas

MyEtherWallet lietotājiem atkal uzbrūk pikšķerētāji. Kā neiekrist lamatās?

Saskaņā ar MyEtherWallet oficiālo paziņojumu Twitter – populārā Ethereum tīkla maka lietotāji tagad masveidā saņem pikšķerēšanas vēstules no ļaunprāšiem. Vēstulēs lietotājus viltus ceļā piespiež iesniegt personas datus – rezultātā tiek zaudēti kriptovalūtu ietaupījumi.

MyEtherWallet lietotājus aicina būt maksimāli uzmanīgiem
Vēstulē tiek vēstīts par drošības ievainojamību, kas it kā tikusi konstatēta janvārī. Kā iemesls tiek minēts DNS uzbrukums servisam. Vēstulē lietotājiem tiek piedāvāts arī atkārtoti autorizēties makā, izmantojot savu privāto atslēgu, vai sid frāzes, lietojot īpašu saiti. Tikai šī informācija uzreiz tiek nosūtīta hakerim. Turklāt vēstules beigās ir ļoti stingrs brīdinājums.
Ja jūs neatjaunosiet un neaizsargāsiet savu maku, tad riskēsiet pazaudēt visus tajā uzglabātos līdzekļus.
MyEtherWallet komanda – šoreiz īstā – ir devusi dažus padomus, kā nenonākt slazdos. Vispirms jau darbinieki atgādina, ka serviss nekad nenosūta nekādas vēstules, izņemot atbildes uz lūgumiem par tehnisko atbalstu. Turklāt projekta komanda nekad nepieprasa lietotājiem privātās atslēgas vai sid frāzes. Visbeidzot – lietotājiem ir jābūt maksimāli uzmanīgiem, veicot jebkādas operācijas, kas saistītas ar jutīgiem datiem.
Kā atzīmējis viens no Twitter lietotājiem – ļaunprāši ir labi sagatavojušies. Vēstulē iesaistīta informācija par iepriekšējām konstatētajām MyEtherWallet ievainojamībām, kas piešķir tekstam patiesības efektu. Analogs DNS uzbrukums servisam tika veikts jau pagājušajā gadā. Toreiz daudziem lietotājiem nozaga Ethereum un citus MyEtherWallet makā uzglabātos tokenus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top