Visas ziņas

Nākamajā nedēļā “OKEx” platformā tiks pārtraukta klientu līdzekļu iesaldēšana

Birža okex uzsāk izmaksas

Foto: Burdun Iliya/shutterstock.com

“Okex” platforma ir nolēmusi atcelt klientu aktīvu iesaldēšanu, kas pirmo reizi tika veikta 16. oktobrī, apgalvojot, ka platforma ir sadarbojusies ar varas iestādēm un nav atklāta neviena nelikumīga darbība.

Kriptovalūtas maiņas platforma “OKEx” atkal atļaus klientiem piekļūt saviem aktīviem pēc nedēļām ilgas gaidīšanas. Platforma pirmo reizi veica aktīvu iesaldēšanu 16. oktobrī, šis lēmums vēlāk satricināja visu kriptovalūtas tirgu.

Saskaņā ar vakardienas paziņojumu, klientiem pilnībā līdzekļi būs pieejami sākot no 27. novembra vai pirms tā. “Okex” veiks drošības pārbaudes, lai atjaunotu kriptovalūtas maku darbību un nodrošinātu, lai klientu līdzekļi būtu drošībā.

Platforma “Okex” apgalvo, ka klientu līdzekļu nodrošinājums tiek segts ar 100% rezervēm, un tāpēc “līdzekļi būs pieejami bez jebkādiem ierobežojumiem pēc tam, kad tirgus atsāks darbību”.
Atļauja aktīvu pieejai būs nodrošināta vienlaikus ar klientu lojalitātes atlīdzības programmas piedāvājumu, kas būs kā atvainošanās klientiem par līdzekļu iesaldēšanu. Sīkāka informācija par programmu tiks publicēta tuvāko dienu laikā.

Vakardienas paziņojumā ir sīki izklāstīts, kāpēc platforma sākotnēji nolēma iesaldēt klientu aktīvus, norādot, ka viens no tās privātajiem atslēgas turētājiem “ir pabeidzis sniegt palīdzību varas iestādēm iepriekš minētajā izmeklēšanā”.

Tā kā privātajam atslēgas turētājam bija jāpiedalās izmeklēšanā, tika ziņots, ka netika autorizēti darījumi kriptovalūtas maku sistēmā. “Okex” platforma paziņoja, ka tai ir izstrādāts ārkārtas rīcības plāns, kas ietver rezerves atslēgas nodrošinājumu, privāto atslēgu turētājiem viņu nāves vai atmiņas zuduma gadījumā, bet atzina, ka šis plāns neietver visus gadījumus:

“Diemžēl mūsu ārkārtas rīcības plānā nav iekļauti citi konkrēti gadījumi, piemēram, saistībā ar privāto atslēgu turētājiem, kas neparedzētu apstākļu dēļ kļūst nesasniedzami. Tāpēc šajā konkrētajā gadījumā privātā atslēgas turētāja īstermiņa kriptovalūtas maka autorizācijas lieguma galīgais risinājums nebija tehniska rakstura.”

Okex apgalvo, ka tā nav iesaistīta nekāda veida nelikumīgās darbībās. Pēc sākotnējās klientu līdzekļu iesaldēšananas parādījās ziņas par to, ka Ķīnas varas iestādes esot izmeklējušas “OKEx” platformas dibinātāju Mingxing Xu.

Tieši pirms tam, kad “OKEx” platforma iesaldēja klientu līdzekļus, kriptovalūtas darījumu uzraudzības dienests “Whale Alert” ziņoja par vairākiem lieliem pārskaitījumiem starp “OKEx” platformu un nezināmām maka adresēm: viens pārskaitījums -bija 1 180 bitkoinu (BTC), bet otrs 3 500 bitkoini. Kopējo darījumu apjoms tajā laikā bija aptuveni 53.2 miljonu ASV dolāru vērtībā.

Avots: Cointelegraph

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top