Valūtas

Nano S piegāde ir atlikta līdz 19.martam

Nano S

Franču uzņēmums Ledger paziņo, ka kriptovalūtas maka Nano S piegāde ir atlikta līdz 19.martam

Kriptovalūtas pasaule katru dienu piesaista arvien vairāk cilvēku, tā ir pozitīva tendence. Neskatoties uz to, ka  daudzas kriptovalūtas biržas cīnās, lai uzturētu savu infrastruktūru, uzņēmumam Ledger ir izdevies iegūt popularitāti kriptovalūtas tirgū. Patreiz ir ļoti liels pieprasījums pēc šī uzņēmuma ražotajiem kriptovalūtas makiem un uzņēmumam ir radušās grūtības ar pasūtījumu apstrādi,  tāpēc produktu piegāde ir atlikta līdz 19. martam. Tas ir vienlīdz labi un slikti, jo cilvēkos tas ir izraisījis diezgan lielas domstarpības.

Uzņēmuma Ledger popularitāte var kļūt par apgrūtinājumu

No vienas puses ir labi, ka ir vērojams liels pieprasījums pēc kriptovalūtas makiem. Tas nozīmē, ka cilvēki ir beidzot sapratuši, ka ir jādomā par iegūtās kriptovalūtas drošību. Šobrīd arī vairs nevar paļauties uz datora darbvirsmas vai mobilā telefona piedāvāto drošību, it īpaši, ja esat nodomājuši glabāt savus iegūtos līdzekļus bezsaistē. Kriptovalūtas maks ir vislabākais risinājums šajā gadījumā, kaut gan tas neatbalsta visas populārākās kriptovalūtas.

Tomēr lielais šī produkta pieprasījums var radīt problēmas tā ražotājam.  Uzņēmuma Ledger piedāvātais jaunākais produkts Nano S ir kļuvis ļoti populārs. Tas ir drošs, ērts un ne pārāk dārgs. Tomēr cilvēki ir satraukti par to, pēc cik ilga laika viņi varēs turēt savās rokās pasūtīto preci. Nenoliedzami, šī produkta pieprasījuma pieaugums nozīmē, ka ar katru dienu palielinās to cilvēku skaits, kuriem ir jāgaida, kamēr pasūtītais produkts tiks piegādāts.

Uzņēmums Ledger piektdien oficiāli apstiprināja, ka šobrīd ir ļoti liels pieprasījums pēc Nano S produkta. Tā ir laba zīme kriptovalūtas tirgus attīstības nākotnei, bet tas arī norāda uz radušos problēmu ar pasūtījumu apstrādi. Pašlaik Nano S jau ir izpārdots, un produktu piegāde tiks atsākta tikai sākot no 19. marta. Tas ir ļoti ilgs laika periods un acīmredzami radīs problēmas tiem, kuri ir veikuši savu pasūtījumu pēdējo pāris nedēļu laikā.

Turklāt uzņēmums Ledger ir paziņojis, ka samazina Nano S cenu līdz  79 eiro bez PVN un piedāvā produkta bezmaksas piegādi uz visām lielākajām pasaules valstīm. Tātad ir paredzams vēl lielāks šī produkta pasūtījumu skaits un tāpēc uzņēmumam ir jāsāk domāt par produkta ražošanas paplašināšanu. Interesenti uzņēmuma Ledger mājas lapā var iepriekš pasūtīt Nano S produktu, taču tas tiks piegādāts ņemot vērā tā pasūtījuma datumu.

Nav zināms, kā uzņēmums tiks galā ar radušos situāciju. Protams, ir patīkami redzēt, ka pieprasījums pēc šī produkta pieaug, neviens nevarēja iedomāties, ka tas iegūs tik lielu popularitāti. Tas arī pierāda, ka uzņēmumam Ledger ir izdevies piedāvāt labu produktu, ko citi ražotāji šobrīd nepiedāvā.

Ir redzams, ka šim franču uzņēmumam šobrīd ir pozitīva attīstības tendence. Tam nav konkurences kriptovalūtas maku tirgū. Patreiz uzņēmumam ir tikai nepieciešams integrēt papildu populārākās kriptovalūtas, lai nostabilizētu savu pozīciju tirgū. Uzņēmums kļūs par absolūtu līderi, ja nodrošinās visu populārāko kriptovalūtu atbalstu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top