BitCoin

Lietuvas Narvesen un Lietuvos spauda kioski sāk tirgot kuponus, kurus var apmainīt pret bitkoiniem

Lietuvas Narvesen un Spauda kioski sāk kuponus, kurus var apmainīt pret bitkoiniem

Lietuvas tirdzniecības kioskos ir sākuši pārdot kuponus, kurus var apmainīt pret bitkoiniem.

Kā raksta Lietuvas Delfi – projekta mērķis ir vienkāršot kriptovalūtas iegādes procesu tiem, kas nekad to nav pirkuši. Kuponi tiks izplatīti caur Narvesen  un Lietuvos Spauda kioskiem. Tie tika izvēlēti, jo to tīkls ir pietiekami attīstīts un tie labvēlīgi izturas pret kriptovalūtām, un to klienti atbilst mērķauditorijas prasībām.

Narvesen, Lietuvos spauda un Caffeine pārvaldošās kompānijas ģenerāldirektors Vigantas Bartašjavičius paziņoja, ka “šis pakalpojums vērsts uz jauniem klientiem”.

Kuponu var iegādāties par skaidru naudu vai maksājot ar bankas karti. Tā apmaiņai pret kriptovalūtām nav nepieciešams apliecināt personību – pietiek atstāt elektroniskā pasta adresi.

Šo projektu īstenojušās kompānijas Rebiton pārstāvis Raimundas Asauskas pastāstīja:

“Mēs vērā ņemami vienkāršojām bitkoinu iegādes procedūru, bet mēs stingri ievērojam likuma prasības par naudas atmazgāšanas un krāpšanas apkarošanu. Mēs arī sekojam, lai nebūtu ļaunprātīgas izmantošanas gadījumu. Tiek veikts ievadītā elektroniskā pasta un IP drošuma novērtējums, izmantojot partneru pakalpojumus, kas tamlīdzīgus pakalpojumus nodrošina tādiem zīmoliem – kā   Disney, IBM, American Airlines un Santander. Neraugoties uz to, ka līdz šim ir diezgan daudz spekulāciju, kas saistītas ar šo kriptovalūtu, drīzumā Ņujorkas vērtspapīru biržas (NYSE) dibinātā BAKKT piedāvās nākotnes darījumus, par kuriem varēs norēķināties ar bitkoiniem, bet tagad ar tiem var norēķināties daudzos internetveikalos”.

Kompānijas Rebiton kuponos esošos eiro pagaidām var samainīt tikai bitkoinos – kaut gan nākotnē kriptovalūtu sortiments var tikt paplašināts.

Šī gada vasaras sākumā Lietuvas Ministru kabinets apstiprināja likumdošanas grozījumus, kas regulē kriptovalūtu kompāniju, to maiņas punktu un depozītu līdzekļu operatoru darbību.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top