Tehnoloģijas

Nasdaq uzsāks savu kriptovalūtu uzglabāšanas pakalpojumu

Nasdaq uzsāks savu kriptovalūtu uzglabāšanas pakalpojumu

Viena no pasaules galvenajām fondu biržām atver kriptovalūtu nodaļu, kas klientiem piedāvās digitālo aktīvu uzglabāšanas pakalpojumus, kā arī instrumentus kripto kompāniju drošības nodrošināšanai.

Nasdaq darbojas Volstrītas stratēģijas ietvaros, lai piesaistītu institucionālos investorus recesijas apstākļos kriptovalūtu tirgos.

Nasdaq nodaļa Digital Assets sākumā bitkoina (BTC) un Ethereum (ETH) uzglabāšanas pakalpojumus piedāvās hedžfondiem. Birža nolīgusi bijušo kripto brokeru kompānijas Gemini Prime vadītāju Airu Auerbahu (Ira Auerbach), lai viņš vadītu jauno dienestu.

Tiek ziņots, ka šis solis padarīs Nasdaq par konkurentu tādām kompānijām – kā BitGo un Coinbase, kā arī BNY Mellon un State Street.

Biržai vispirms būs jāsaņem regulatoru apstiprinājums, un, ja tai tas izdosies – tad kriptovalūtu tirgū ienāks jauns lielais spēlētājs, saka Auerbahs: “Mēs uzskatām, ka nākamo digitālo valūtu pieņemšanas vilni sabiedrībā izraisīs masveida institucionāla ieviešana. Tāpēc es nevaru iedomāties labāku vietu par Nasdaq, lai uzlabotu uzticību šim tirgum”.

Kompānija pagaidām negrasās piedāvāt kriptovalūtu maiņas pakalpojumus, tomēr kriptovalūtu firmām tā piedāvās instrumentus novērošanai un drošības nodrošināšanai, – saka Nasdaq izpilddirektors Tals Koens (Tal Cohen): “Mums ir liela darba pieredze normatīvo režīmu apstākļos. Mēs arī uzskatām, ka regulēšana ir fundamentāls faktors šādā darbā – turklāt tamlīdzīgu pieeju atbalsta arī mūsu klienti”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top