Tehnoloģijas

Navaļnija štābi pēc viņa atgriešanās Krievijā saņēmuši vairāk nekā 1 BTC ziedojumos

Navalnijs un kriptoatbalts

Kopš Alekseja Navaļnija atgriešanās Krievijā uz viņa štābu bitkoina maku pārskaitīti ziedojumi vairāk nekā 1,16 BTC apmērā. No 17. janvāra līdz 20. janvārim adresē saņemtas 33 ienākošās transakcijas. Visā maka pastāvēšanas laikā uz to ir pārskaitīti jau vairāk nekā 653,52 BTC.

“Ziedojumu apjoms nekādā veidā nekorelē ar cenu, tie pieaug saistība ar politiskiem notikumiem. Tāpēc tagad, protams, ir liels pieaugums”, – paziņojis Navaļnija štāba vadītājs Leonīds Volkovs.

Ziedojumi kriptovalūtā, krievu opozicionāram Navaļnijam, kārtējo reizi pierāda kriptovalūtu priekrocības. Tās nevar nobloķēt, tās nevar atņemt bez īpašnieka piekrišanas un šoreiz tās dod iespēju Alekseja Navaļnija līgaitniekiem turpināt iesākto darbu.

17. janvārī Aleksejs Navaļnijs atgriezās Krievijā no Vācijas, kur gandrīz piecus mēnešus ārstējās un rehabilitējās pēc saindēšanās ar Novičok grupas vielu. Pēc ierašanās Šeremetjevas lidostā viņš tika aizturēts un apcietinātsā. 19. janvārī Himki pilsētas tiesa uz 30 dienām nosūtīja politiķi uz pirmstiesas izmeklēšanas izolatoru. Navaļnijs aizturēts pēc Krievijas Federālā sodu izpildes dienesta prasības, jo dienests uzskatot, ka Navaļnijs esot pārkāpis viņam iepriekš piespriestā nosacītā cietumsoda noteikumus.

Alekseja Navaļnija štābu bitkoina adrese: 3QzYvaRFY6bakFBW4YBRrzmwzTnfZcaA6E

Explorer:  Blockchain

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top