Tehnoloģijas

Nedēļas lasītākās ziņas (06. – 12. marts 2023.)

Nedēļas lasītākās ziņas (10. – 16. janvāris 2022.)

Nedēļas lasītākās, svarīgākās un interesantākās ziņas.

Huawei aicina panākt vienprātību nozares attīstībā, lai kopīgi iesoļotu 5.5G laikmetā

Barselonā, Mobile World Congress 2023 (MWC) laikā notika sammits 5.5G Is Coming Summit, kurā Huawei aicināja nozares partnerus veicināt nozares vienprātību un komerciālu attīstību 5.5G laikmeta virzienā, sperot lielākus soļus pretī viedai pasaulei. Lasīt vairāk.

Ukrainā uzsāk bezpilota lidaparātu ražošanu, to darbības rādiuss ir līdz 3100 km

Ukrainas uzņēmums AeroDrone ir uzsācis divu bezpilota lidaparātu sērijveida ražošanu, par to paziņoja viens no jaunuzņēmuma līdzīpašniekiem Dmitrijs Šimkovs. Lasīt vairāk.

FPV drona operators veic precīzu trāpījumu krievu tankam kustībā, ielidojot tieši lūkā (Video)

Droni turpina izrādīties noderīgi kaujas laukā. Viens no operātoriem spēja veikt efektīvu trāpījumu krievu tankam ar FPV dronu. Lasīt vairāk.

Binance vidējais biržas apgrozījums dienā sasniedz 38 miljardus ASV dolāru

Vidējais 24 stundu tirdzniecības apjoms Binance kriptovalūtu biržā šobrīd sasniedz aptuveni 38 miljardi ASV dolāru, kas ir ievērojami vairāk nekā citām kriptovalūtu biržām. Birža izmantoto sarežģītu maku pārvaldības sistēmu, kas ļauj dinamiski darboties gan ar tā dēvētajiem “aukstajiem” un “karstajiem” makiem, vienlaikus nodrošinot gan likviditāti, gan drošību. Lasīt vairāk.

Salvadoras prezidents: “Bitkoina legalizācija ir palielinājusi valsts tūrisma nozari par 95 %”

Salvadoras prezidents Naibs Bukele uzskata, ka bitkoina legalizācija ir palielinājusi valsts tūrisma nozari par 95 %, un tas ir uzlabojis valsts ekonomiku kopumā. Lasīt vairāk.

Ukrainas aizstāvji iznīcināja krievu raķešu palaišanas iekārtu tieši tās zalves laikā (Video)

Ukrainas Drošības dienesta specvienība iznīcināja Krievijas raķešu palaišanas iekārtu  TOS-1 “Solntsepek” tieši zalves laikā. Kā ziņots Drošības dienesta telegrammas kanālā, Krievijas TOS-1 iznīcināja SBU specvienības ar FPV bezpilota lidaparātu. Lasīt vairāk.

Fotogrāfijas, kurās redzams cik daudz ienaidnieka tehnikas redz ukraiņu satelīts ICEYE

Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenā izlūkošanas direktorāts publicējis pirmos attēlus un dalījies ar informāciju par satelīta ICEYE darbību. Lasīt vairāk.

Stabilā monēta USDC zaudē piesaisti ASV dolāram

Piektdien, 10. martā, Kalifornijas Finanšu aizsardzības un inovāciju departaments “likviditātes trūkuma un maksātnespējas” dēļ slēdza Silīcija ielejas banku (Silicon Valley Bank – SVB) un nodeva to ASV Federālās noguldījumu apdrošināšanas korporācijas (FDIC) pārziņā. Lasīt vairāk.

Kā ar lētu FPV dronu iznīcināt jaunāko krievu tanku T-72B3 (Video)

Veikalos iegādājamiem bezpilota lidaparātiem ir labas izredzes kļūt par vislētāko un efektīvāko ieroci pret krievu armiju nodarīto bojājumu ziņā. Ukrainas Drošības dienests nesen izmantoja šādu dronu, lai iznīcinātu raķešu palaišanas iekārtu TOS-1A Solntsepyok, šoreiz nepaveicās krievu tankam. Lasīt vairāk.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top