Tehnoloģijas

Nedēļas lasītākās ziņas (1. – 7. augusts 2022.)

Nedēļas lasītākās ziņas (10. – 16. janvāris 2022.)

Nedēļas lasītākās, svarīgākās un interesantākās ziņas.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts piedalīties īsta Ginesa rekorda uzstādīšanā šosvētdien

Svētdien, 7. augustā, Latvijas akupresūras produktu ražotājs Pranamat ECO Lucavsalā rīkos lielāko akupresūras masāžas nodarbību pasaulē, ko oficiāli fiksēs kā Ginesa rekordu. Bez maksas piedalīties pasākumā un kļūt par daļu no rekorda varēs ikviens interesents. Lasīt vairāk.

Ukrainas bruņotie spēki ar nezināmas munīcijas palīdzību iznīcināja ienaidnieka bruņumašīnas (Video)

Ukraine Weapons Tracker Twiter kontā nopublicēts video, kurā redzams – kā pār Krievijas kara tehniku pārlido nezināms objekts. Pēc tuvošanās mērķim pietiekamā attālumā tas aktivizēja munīciju, kas iznīcināja ienaidnieku. Tostarp neatpazītais objekts turpināja savu lidojumu. Lasīt vairāk.

5 izplatītākās kļūdas, fotografējot ar viedtālruni

Ja fotografējot ar telefonu neizdodas iemūžināt kadrus tā, kā esat paredzējuši, ir vērts izvērtēt, vai darāt to pareizi. Profesionāla cilvēku, portretu un dzīves notikumu fotogrāfe Dagne Puncule dalās ar biežāk pieļautajām kļūdām, uzņemot ikdienas fotogrāfijas. No tām var viegli izvairīties, ievērojot pāris vienkāršus noteikumus, kas uzlabos attēla kvalitāti uzņemšanas brīdī un vēlāk – to rediģējot. Lasīt vairāk.

Pirmais video ar ASV noslēpumainākā drona Phoenix Ghost pielietošanu kaujā

Telegram kanālā Operativno ZSU ir nopublicēts pirmais video par ASV noslēpumainākā drona Phoenix Ghost pielietošanu kaujā. Kamikadzes drons izstrādāts speciāli Ukrainas Bruņotajiem spēkiem, lai gan bezpilota lidaparātu sāka izstrādāt jau pirms 2022. gada 24. februāra. ASV iepriekš nodeva bruņotajiem spēkiem 120 ierīces, bet jaunās militārās palīdzības ietvaros Ukrainas Bruņotie spēki saņems vēl 580 bezpilota lidaparātus. Lasīt vairāk.

Irāna palielina trieciendronu eksportu un, iespējams, jau ir nosūtījusi bezpilota lidaparātus uz Krieviju

Informācija, ka Krievija varētu iegādāties Shahed dronus, parādījās pirms dažām nedēļām. Amerikas izlūkdienesti paziņoja, ka Krievijas delegācija Irānu apmeklējusi vismaz divas reizes, lai iegūtu informāciju par bezpilota lidaparāta spējām vēl pirms Vladimira Putina apmeklējuma Teherānā. Lasīt vairāk.

Lai veiktu uzbrukumu Armēnijas armijai Kalnu Karabahā, Azerbaidžāna izmantoja kaujas dronu Bayraktar TB2 (Video)

Starp Azerbaidžānu un Armēniju atkal sāk pieaugt spriedze. Valstis viena otru apsūdz par apšaudēm, bet Azerbaidžāna pielietojusi bezpilota lidaparātu TB2. Lasīt vairāk.

Jaunāko Krievijas Tornado-S raķešu vadības blokos tika atrastas mikroshēmas no AliExpress veikaliem

Raķetēs 9M544, kas paredzētas Krievijas reaktīvajai zalvjuguns sistēmai Tornado-S, izmanto patērētāju līmeņa komponentus, ko tirgo AliExpress. Lasīt vairāk.

Zeme pēkšņi ir sākusi griezties ātrāk. Ar ko tas draud?

Saskaņā ar TimeAndDate datiem, mūsu planēta ir uzstādījusi rekordu, veicot vienu rotāciju ātrāk nekā visā šādas izsekošanas vēsturē. Trešdien, 29. jūnijā, Zeme veica vienu apgriezienu ap savu asi par 1,59 milisekundēm ātrāk nekā 24 stundās. Lasīt vairāk.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top