Pasākumi

Nedēļas nogalē norisināsies kiberdrošības forums “CyberShield 2023”

CyberShield 2023

Piektdien, 27. oktobrī forumā “CyberShield 2023” pulcēsies vietējie un starptautiskie kiberdrošības eksperti un nozares profesionāļi, kas piedāvās izsmeļošu apskatu par jaunākajām tendencēm kibernoziedzībā, kiberdrošības izaicinājumiem un tehnoloģijām. Forums notiks konferenču centrā “Fantadroms”, un ar iepriekšēju reģistrāciju to varēs vērot arī tiešsaistē.

“Kiberuzbrucēji uzbrūk uzņēmuma sistēmām ne tikai finansiālu mērķu vadīti, bet arī lai jebkādā veidā traucētu sabiedrības mieru, un mūsu sistēmas tiek nepārtraukti skenētas, lai atrastu vājākās vietas infrastruktūras ietvaros. Vairs nepietiek tikai ar cilvēka kompetenci un ir jāizmanto viss jauno tehnoloģiju sniegtais potenciāls – no vienkāršiem ugunsmūriem līdz mākslīgā intelekta draudu novēršanas sistēmām,” akcentē Dmitrijs Ņikitins, Tet tehnoloģiju direktors.

Šī gada foruma virstēma “Cilvēks un tehnoloģijas: vienots intelekts” stāstīs par cilvēka sarežģīto lomu kiberdrošībā, mākslīgā intelekta (MI) pielietojumu un inovācijām, kiberdraudu pārvaldību, karjeras iespējām kiberdrošībā un daudz ko citu. Visas dienas garumā varēs dzirdēt nozarē labāko ekspertu pieredzes stāstus no tādiem kiberdrošības profesionāļiem kā Džavads Maliks (Javvad Malik), vadošais kiberdrošības izpratnes vadītājs uzņēmumā KnowBe4, Maiks Praiss (Mike Price), tehnoloģiju direktors uzņēmumā Zerofox, Dr. Gundars Bergmanis-Korāts, zinātnieks, kiberdrošības un MI tehnoloģiju pētnieks NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrā un Dmitrijs Ņikitins, Tet tehnoloģiju direktors.

Kiberdrošības forumu “CyberShield 2023” organizē Latvijas tehnoloģiju uzņēmums Tet. Forums norisinās sadarbībā ar tā diviem galvenajiem partneriem, kas ir pasaules vadošie kiberdrošības risinājumu ražotāji – Fortinet un PaloAlto.

Ar iepriekšēju reģistrāciju forums bez maksas pieejams uzņēmumu un organizāciju vadītājiem un nozarē strādājošajiem, kā arī mediju pārstāvjiem. Lai uzzinātu vairāk un reģistrētos, aizpildiet pieteikšanās anketu.

Par Tet 

Tet ir viens no lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem Baltijā, kas rada inovācijas gan mājām, gan darbam, un to veido 1700 darbinieku liela komanda. Uzņēmums piedāvā uzticamus un kvalitatīvus TV, interneta, elektrības un e-komercijas pakalpojumus, kā arī integrētos IT&T risinājumus uzņēmumiem gan Latvijā, gan eksporta tirgos. Tet rada modernākos tehnoloģiskos risinājumus IT drošības jomā, attīsta OTT-servisus un ražo savu TV saturu. Tet grupā ietilpst arī meitasuzņēmumi Citrus Solutions, Telia Latvija, Helio Media un Baltijas Datoru Akadēmija.

No kiberhigiēnas līdz MI lomai informācijas karā — forumā “Cybershield 2023” pārrunātas kiberdrošības aktualitātes

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top