Biržas

NEO aktivizēs DEX biržu Nash

NEO līdzdibinātājs Fabio Kanesins pasākumā Neo DevCon 2019 paziņoja decentralizētās kripto biržas Nash palaišanas datumu. Kanesins un Nash pārējā komanda ir gatava prezentēt kopienai lietojumprogrammatūru, kas ietver visas DEX biržas īpašības. Pirms tiešās palaišanas NEO kopiena lūdza notestēt programmatūru, lai identificētu visas potenciālās kļūdas un ievainojamības. Saskaņā ar avotu ziņojumiem – Nash beta versijas aktivizēšana ieplānota 31. martā.

Kā apgalvo komanda – biržai Nash ir jānovērš visas centralizēto kriptovalūtu biržu problēmas. Turklāt Nash nebūs vienkārša DEX birža. Pats Kanesi to apraksta kā “finanšu platformu  nākotnes ekonomikai”. Atgādināsim – Nash ir iepriekšējās kripto biržas Neon Exchange (NEX) rebrendinga rezultāts. Turklāt biržas darbībai joprojām tiks izmantots tokens ar tikeri NEX.

Nash beta versijas aktivizēšana ieplānota 31. martā

Decentralizētās kripto biržas Nash interfeisa ekrānuzņēmums

Izstrādātāji pievērsa uzmanību referālās programmas palaišanai, kas ļaus nopelnīt, piesaistot biržai jaunus treiderus. Un – kā lepni prezentācijā paziņoja Kanesins – Nash varēs strādāt ar ASV lietotājiem jau no pašas pirmās minūtes pēc aktivizēšanas. Bez nevainojamas lietotāju pieredzes – komanda parūpējusies arī par viņu decentralizētās platformas ērtumu izstrādātājiem. Projektu izveidoja 5 lielākās izstrādātāju kopienas NEO, City of Zion dibinātāji.

Bez šaubām – Nash nebūs vienīgā DEX kriptobirža tirgū. Galvenais un laikam gan spēcīgākais konkurents šajā nozarē ir Binance. Pasaulē lielākā kripto birža jau pagājušajā gadā paziņoja par savas decentralizētās platformas aktivizēšanu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top