Neo

NEO izstrādātāji prezentējuši vairākus jaunus produktus

NEO izstrādātāji prezentējuši vairākus jaunus produktus

Kriptoprojekts NEO – konferences NEO Community Assembly laikā prezentēja trīs jaunus produktus: struktūru izstrādātājiem NEO • ONE, sadalītu failu sistēmu NeoFS un rīku komplektu NEO Blockchain Toolkit. Par to tiek vēstīts projekta blogā.
Jaunie produkti būs daļa no aktivizēšanai gatavotā protokola NEO 3.0, kura uzdevums būs uzlabot mērogojamību, funkcionalitāti un darba ar lietotājiem ērtumu, paplašināt izstrādātāju iespējas un piesaistīt korporatīvos klientus blokķēdes izmantošanā.

Struktūra NEO • ONE vērsta uz decentralizētu lietotņu (dApps) aktivizēšanas koda rakstīšanas un testēšanas optimizēšanu.
NeoFS ir decentralizēta datu glabāšanas sistēma “konfidencialitātes, drošības, bojājumpiecietības, mērogojamības un veiktspējas” uzlabošanai.
NEO Blockchain Toolkit, kas paredzēts .NET un NEO Express, nodrošinās izstrādātājiem piekļuvi smartkontraktu izveides rīku komplektam, izmantojot Microsoft Visual Studio produktus.
NEO izstrādātāji iecerējuši izveidot “gudro ekonomiku”, kuras galvenās sastāvdaļas būs digitālie aktīvi, smartkontrakti un digitālā identifikācija. Tomēr nav zināmi termiņi NEO 3.0 palaišanai pilnā apmērā – tas var prasīt vēl 2-3 gadus.

Konferences ietvaros notika arī apaļais galds, kura dalībnieki bija arī projekti VeChain, PlatON, Bytom, Conflux, TomoChain un Ontology. Ar pēdējo NEO strādā pie nākamās paaudzes interneta platformas. Tikšanās laikā kompāniju pārstāvji apsprieda blockchain attīstību Ķīnā un regulatoru attieksmi pret nozari.
Atgādinām – jūnijā tika veiksmīgi atjaunots NEO galvenais tīkls.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top