Neo

NEO tīklā būs atjauninājums un komisijas maksu aprēķina mehānisma izmaiņas

Digitālo aktīvu platforma NEO paziņojusi par gaidāmo tīkla atjauninājumu, pēc kura visām konsensu atbalstošajām nodēm būs jāpāriet uz klienta versiju neo-cli v2.10.2.

Kā teikts izstrādātāju blogā – atjauninājums notiks nākamajā pirmdienā, 3. jūnijā, plkst. 09.00 GMT.

Protokola jaunā versija atbalsta optimizētu konsensa algoritmu dBFT2.0. Turklāt, lai paaugstinātu tīkla stabilitāti, tiks ieviestas izmaiņas transakciju komisiju mehānismā. Tostarp, lai izvairītos no krāpšanas, lielām transakcijām – virs 1024 baitiem – komisijas maksa tiks aprēķināta, pamatojoties uz to lielumu. Uz parasto lietotāju standarta transakcijām šīs izmaiņas neattieksies – to komisijas maksa būs 0.001 GAS.

Tiek arī ziņots, ka lietotāji, kuri izmanto procedūru attālinātas izsaukšanas funkciju, varēs uzstādīt maksimālo ierobežojumu iekasējamās komisijas maksas lielumam. Tādā gadījumā, ja tīkla pašreizējā vērtība pārsniegs uzdoto parametru – tādas transakcijas netiks translētas.

Izstrādātāji iesaka visām biržām iepriekš atjaunot savus klientus līdz aktuālajai versijai, bet pakalpojumu piegādātājiem būt gataviem strādāt ar jauno komisiju aprēķināšanas metodi.

Atgādinām – aprīļa beigās NEO līdzdibinātājs Eriks Žans paziņoja par protokola trešās versijas aktivizēšanu. Darbs pie NEO 3.0 tiks pabeigts līdz 2020. gada otrajam ceturksnim, testa tīkla palaišana ieplānota jūnijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top