Tehnoloģijas

Neslīgstiet garlaicībā un izpaudieties ar jauno Logitech Pebble 2 kolekciju

Neslīgstiet garlaicībā un izpaudieties ar jauno Logitech Pebble 2 kolekciju

Pebble 2 ir jaunākā Logitech produktu kolekcija, kurā mūsdienīgs dizains apvieno lietošanas ērtumu un neierobežotu radošumu. Šajā sērijā ietilpst Pebble 2 Combo MK380, Pebble Keys 2 K380s tastatūra un Pebble Mouse 2 M350s. Šīs ierīces papildina viena otru, veidojot nevainojamu duetu, kas ļauj jums lepni demonstrēt savu personīgo stilu ne tikai mājās, bet arī darbā.

Moderns eko stila dizains

Kur gan rakstīts, ka pārstrādātai plastmasai ir jābūt garlaicīgai? Logitech priekšplānā izvirza stilu, piedāvājot modernas ierīces krāsas, kas izgatavotas no vismaz 49 % pārstrādātas plastmasas*.
Iecienītākie īsceļi un lietotnes rokas stiepiena attālumā
Kā ietaupīt laiku un strādāt efektīvāk? Pateicoties lietojumprogrammai Logi Options+, varat viegli personalizēt peles vidējo pogu un 10 konfigurējamos Fn īsceļu taustiņus tastatūrā, pielāgojot tos savām vajadzībām. Ātri piekļūstiet emocijikonu izvēlnei tastatūrā vai pievienojiet īsceļus, lai ar peli pārslēgtu Spotify atskaņošanas sarakstus.

Neslīgstiet garlaicībā un izpaudieties ar jauno Logitech Pebble 2 kolekciju

Klusums pāri visam

Ja darbs prasa koncentrēties, tas tagad ir iespējams ar īpaši klusu tastatūru rakstīšanai, kas līdzinās klaviatūrai klēpjdatorā, un «klusā pieskāriena» tehnoloģiju, kas samazina peles klikšķu skaņas.
Vienmēr sasniedzams
Komplektā iekļautās ierīces ir vieglas, kompaktas un bezvadu, tāpēc tās jebkurā brīdī ir gatavas ceļošanai. Viegli ievietojiet tās somā vai mugursomā un ņemiet līdzi, kur vien jums tās nepieciešamas.

Ātra un ērta ierīces pārslēgšana

Pārslēgšanās starp ierīcēm vēl nekad nav bijusi vienkāršāka. Tagad, nospiežot vienu pogu, varat bez piepūles strādāt, pārlūkot tīmekli vai iesaistīties sarunās. Tastatūru un peli var savienot ar līdz pat trim dažādām bezvadu ierīcēm, kas darbojas ar dažādām operētājsistēmām, piemēram, Windows, macOS, iPadOS, ChromeOS vai Android.

Neslīgstiet garlaicībā un izpaudieties ar jauno Logitech Pebble 2 kolekciju

Nevainojams duets saderībai ar Apple ierīcēm

Piedāvājumā ir arī Pebble 2 Combo Mac ierīcēm, kas paredzēts tiem, kuri ikdienā lieto Apple aprīkojumu. Tas ļauj viegli savienot līdz pat trim Apple ierīcēm vienlaikus, un komplektā iekļautajai tastatūrai ir Apple īpašais izkārtojums.

* Pebble 2 Combo plastmasas saturs: Pebble Keys 2 K380s vismaz 49% pārstrādātas plastmasas un Pebble Mouse 2 M350s vismaz 58% pārstrādātas plastmasas, izņemot plastmasu apdrukātajā elektroinstalācijā un iepakojumā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top