TV ekrānos un Kino

Netflix strādā pie seriāla “Wednesday” otrās sezonas (Video)

 

Netflix ir uzsācis seriāla "Wednesday" otrās sezonas veidošanu

Wednesday 2023. gadā kļuva par vienu no populārākajiem seriāliem. Režisors Tims Bērtons spēja radīt interesantu projektu, kas piesaistīja miljoniem cilvēku uzmanību visā pasaulē. Protams, šāds rezultāts lika Netflix turpināt stāstu un sākt darbu pie jaunas sezonas.

Filmu un televīzijas seriālu straumēšanas platforma Netflix paziņoja, ka šobrīd noris darbs pie seriāla otrās sezonas. Jaunās sērijas turpinās atklāt Venzdejas Adamsas pārdabiskos noslēpumus laikā, kad viņa mācās Nevermora akadēmijā.

Ir arī informācija par aktieru sastāvu. Trīs aktieri no seriāla pirmās sezonas – Pērsijs Hainss Vaits, Džeimijs Makšeins un Naomi J. Ogava – otrajā sezonā neatgriezīsies. Lai gan Makšeins atgriezīsies šerifa lomā kā vieszvaigzne, visticamāk, lai pabeigtu sava varoņa stāstu.

Ir zināmi arī jauni aktieru sastāva dalībnieki. Komandai pievienojas Kristofers Loids, Stīvs Bušemi, Tandiva Ņūtone, Džoanna Lumlija, Heilijs Džoels Osments, Hetere Matarazzo un Billija Pipere.

Dženna Marija Ortega turpinās spēlēt Venzdeju, un Tims Bērtons režisēs. Par godu šim paziņojumam tika publicēts arī tīzeris ar informāciju par aktieru sastāvu.

Avots: Netflix

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top