Mainings

Neveiksmi cietusi shēma “izīrējams maineris” zem Kodak zīmola

Kodak Asic

Kompānijas Spotlite – Kodak licences turētāja pārstāvji 16. jūlijā intervijā BBC atzinuši, ka bitkoinu maineru nomas projekts zem Kodak zīmola diezin vai varēs attīstīties tā, kā sākotnēji tika plānots.

Amerikas Spotlite USA – viena no daudzām kompānijām, kurai ir tiesības izvietot firmas logotipu Kodak uz savas produkcijas. Janvārī tā prezentēja iekārtu KashMiner kompānijas Kodak oficiālajā stendā tehnoloģiskā šova CES ietvaros Lasvegasā.

Maininga iekārta bija paredzēta iznomāšanai ar vienreizēju komisijas maksu aptuveni 3400 $. Klientiem būtu jāsaņem daļa no samainotajiem līdzekļiem. Spotlite apgalvoja, ka pēc diviem gadiem lietotāji sāks pelnīt pa 375 $ mēnesī.

Lai gan Spotlite vadītājs Halstons Mikails paziņoja par plāniem uzstādīt mainerus Kodak galvenajā birojā Ročesterā, zīmola pārstāvji BBC paskaidroja, ka šī shēma nebija oficiāli licencēta:

CES jūs redzējāt mūsu licences turētāja Spotlite mainerus, bet KashMiner nav licencēts zīmola Kodak produkts. Mūsu galvenajā mītnē aparatūra tā arī netika uzstādīta.

Daudzi kritizēja nomas shēmu kā krāpšanu un mēģinājumu maldināt klientus saistībā ar solīto peļņu. Turklāt – kā uzskata kritiķi – shēmas izveidotāji ir ignorējuši faktu, ka bitkoina mainings kļūst aizvien sarežģītāks un resursus patērējošāks.

Mikails paziņoja BBC, ka Amerikas Vērstpapīru un biržu komisija (SEC) neļāva Spotlite realizēt maineru iznomāšanas plānu. Viņš piebilda, ka tagad kompānija privāti nodarbosies ar mainingu Islandē, izmantojot esošās iekārtas.

9. janvārī Kodak paziņoja par plāniem laist klajā savu kriptovalūtu platformā KodakOne. Šai platformai jāļauj fotogrāfiem reģistrēt savus darbus, licencēt fotogrāfijas un izpētīt internetu saistībā ar viņu radošās darbības pirātisku izmantošanu. 30. janvārī – burtiski dienu pirms ICO sākuma – Kodak atlika kriptovalūtas laišanu apgrozībā, to paskaidrojot ar nepieciešamību novērtēt potenciālo investoru statusu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top