Bitcoin Cash

Nezināma mainera aktivitātes dēļ pieaug Bitcoin Cash tīkla hashrate

Dažu pēdējo nedēļu laikā Bitcoin Cash tīklā fiksēta pieaugoša nezināma mainera aktivitāte, kurš savas coinbase transakcijas paraksta ar Satoši Nakamoto vārdu.
Speciālisti uzskata, ka aiz mainera personības var būt kriptovalūtas Bitcoin SV piekritēji, kas tādā veidā cenšas nopelnīt BSV cenas samazināšanās fonā. Viņiem izdevīgāka būs līdzekļu izvade no BCH uz BSV – atzīmē eksperti – tas ļaus pazemināt Bitcoin Cash kursu un nodrošināt Bitcoin SV pieaugumu.
Saskaņā ar citu versiju – mainera aktivitāte var būt saistīta ar mēģinājumu diskreditēt blockchain Bitcoin Cash, izmantojot reorganizācijas uzbrukumus. Ne tik sen tika reorganizēts arī pats blockchain Bitcoin SV, un toreiz problēmu izraisīja neproporcionāli lielie bloku apmēri.
Tomēr eksperti neizslēdz, ka jaunās skaitļošanas jaudas pieder pašai Bitcoin Cash nometnei, un tās izdalītas, lai pasargātu tīklu tā saukto “hashrate karu” laikā.
Atzīmēsim, ka pēdējā nedēļā neidentificētu maineru daļa blockchain Bitcoin Cash bija aptuveni 35%. Pēdējā diennaktī nezināmi maineri BCH tīklā ir ieguvuši vairāk nekā 32,8% bloku.
Atgādinām – martā portāls ChainDD paziņoja, ka 74,48% bitkoina tīkla hashrate kontrolē seši maininga pūli, no kuriem pusi “tieši vai netieši” kontrolē Ķīnas kompānija Bitmain.

pieaug Bitcoin Cash tīkla hashrate

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top